2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

BÜSZKESÉG MAGYARORSZÁGNAK - Éssss megvan! 2x-es Európa Bajnokok vagyunk. Európa bajnoki csúccsal!
2023. November 26. 09:21, vasárnap |

Akikre büszkék lehetünk! Tóth Zsófia Zsanett (Salgótarján-ból.) Szabó Reni és Katalin Bere, Dorottya Czabaday-Tóth társaságában, itt: Funchal, Madeira Island. Gratulálunk, Zsófi és a csapatnak is!

Abu-Dzabi Nagydíj - Verstappené a szezon utolsó pole pozíciója
2023. November 26. 07:44, vasárnap |

Max Verstappen, a Red Bull címvédő, háromszoros világbajnok holland pilótája nyerte a szombati időmérőt a szezonzáró Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíjon, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.

Most megveheted Jenson Button brutális McLarenjét!
2023. November 26. 07:00, vasárnap |

A 2009-es Forma-1-es világbajnok Jenson Button korábbi autója, egy McLaren P1 került eladósorba, természetesen meglehetősen borsos áron.

Brutális autóval jár Szoboszlai Dominik, Insta-storyban „bukott le”
2023. November 26. 06:53, vasárnap |

Bár a Liverpool középpályása, Szoboszlai Dominik korábban azt mondta, hogy nem fogja elmondani, milyen kocsival jár, az Instagram-storyja lebuktatta a magyar válogatott csapatkapitányát.

Verstappen-pole a szezon utolsó időmérőjén, Leclerc is az első sorban!
2023. November 25. 17:28, szombat |

A Red Bull versenyzője, Max Verstappen nem talált legyőzőre a Yas Marina-pályán szombaton, Lando Norris pedig hiába pályázott jó eséllyel az első sorra, végül csak ötödik lett.

Martin nyerte a sprintet, vasárnap dől el a MotoGP bajnoki címének sorsa!
2023. November 25. 16:59, szombat |

A MotoGP szezonzárójának, a Valenciai Nagydíjnak a sprintversenyén Jorge Martin 14 pontra csökkentette lemaradását győzelmével az ötödik helyen végző Francesco Bagnaiával szemben. Marc Marquez utolsó sprintjén a Hondával dobogóra állt.

Russell-vezetés az FP3-on, Verstappen nem elégedett.
2023. November 25. 12:30, szombat |

Az Abu-Dzabi Nagydíj harmadik szabadedzésén George Russell végzett az első helyen, de Lando Norris hátránya is kevesebb mint egy tized volt – izgalmasnak ígérkezik az időmérő.

Szoboszlai Dominiké a 10. forduló legszebb gólja
2023. November 25. 08:33, szombat |

Szoboszlai Dominiknak a Montenegró ellen múlt vasárnap szerzett első gólját választották a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők zárófordulójának legszebbjévé.

Szombati motorsport-program: F1-es időmérő, MotoGP és F2-sprint!
2023. November 25. 06:30, szombat |

Jön az év utolsó versenyhétvégéjének utolsó előtti napja, amelyen Forma-1-es időmérőn, valamint MotoGP-s és Forma-2-es sprintfutamon is izgulhatunk.

Marqueznek „tetszett” Martin Bagnaia elleni játéka a valenciai szabadedzésen.
2023. November 25. 06:00, szombat |

Marc Marqueznek tetszik, ahogyan Jorge Martin megpróbálta kizökkenteni a bajnoki éllovas Francesco Bagnaiát a MotoGP valenciai szezonzáróján, miközben a Ducatinál nem nézik jó szemmel a spanyol motoros cselekedeteit.

Bagnaia „elfogadja”, hogy problémái vannak a MotoGP valenciai szezonzáróján.
2023. November 25. 05:30, szombat |

Francesco Bagnaia kénytelen elfogadni, hogy a 2023-as MotoGP szezonzárójának első napja egyáltalán nem neki megfelelően alakult, miután nem tudta biztosítani a helyét az időmérő második szakaszában.

SSL Gold Cup - Negyeddöntős a magyar hajó!
2023. November 24. 18:21, péntek |

A Berecz Zsombor vezette magyar együttes csoportmásodikként jutott be a legjobb nyolc közé a Star Sailors League Gold Cup elnevezésű versenyen, amely a vitorlázók csapat világbajnokságának is tekinthető.