Hírek

2023. November 25. 06:30, szombat | Sport
Forrás: GYÉMÁNT PÉTER

Szombati motorsport-program: F1-es időmérő, MotoGP és F2-sprint!

Jön az év utolsó versenyhétvégéjének utolsó előtti napja, amelyen Forma-1-es időmérőn, valamint MotoGP-s és Forma-2-es sprintfutamon is izgulhatunk.

A sűrű pénteki nap után a szombati nap sem lesz kevésbé sűrű motorsportos szempontból: a program 10:10-kor indul a MotoGP második edzésével, majd jön az év utolsó időmérője a motorversenyzés királykategóriájában.

Ezt követően rögtön következik az FP3 a Forma-1-ben, majd egymás után jön a Moto3-as időmérő és a Forma-2-es sprintfutam, az F2-es sprint közben pedig elindul a Moto2-es időmérő is. Délután 3-kor egyszerre indul az F1-es időmérő és a MotoGP sprintfutama, utóbbi nagyon fontos állomás lesz a bajnoki harc szempontjából – jelenleg 21 pont van Bagnaia és Martin között.

Szombat 15:00-16:00 Forma-1, időmérő M4 Sport

Szombat 15:00-15:30 MotoGP, sprint NET4+ (előfizetés után)

Ezek érdekelhetnek még

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 13. 10:16, szombat | Sport

Volt adok-kapok, de győzni tudtunk!

Élménybeszámoló Jobbágy Ákostól a Prešov Rally után, ahol a dobogó legtetején végeztek.

2024. Július 12. 07:55, péntek | Sport

Csúnyán megalázta a román másodosztályú csapat a paksiakat

A kupagyőztes Paksi FC 4-0-ra kikapott hazai pályán a román Corvinul Hunedoara csapatától csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.