2024. július 22, hétfő - Magdolna

Hírek | Helyi

Női kézilabda BL - Négy góllal nyert Bukarestben a Győr
2023. Szeptember 23. 17:21, szombat |

A Győri Audi ETO KC 27-23-ra győzött a CSM Bucuresti vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

Megszűnik a tűzgyújtási tilalom!
2023. Szeptember 23. 17:00, szombat |

Az őszi esőzések miatt vasárnaptól megszűnik az országos tűzgyújtási tilalom közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal.

Nyíltvízi úszó Ek - Fábián Bettina barcelonai ezüstjével megnyerte az összetettet!
2023. Szeptember 23. 16:45, szombat |

Fábián Bettina nyerte a nyíltvízi úszók Európa Kupa-sorozatának összetettjét, miután a szombati, barcelonai szezonzáró viadalon második helyen ért célba.

Birkózó-vb - Losonczi Dávid egy győzelemre a kvótától, Váncza nem jutott nyolc közé.
2023. Szeptember 23. 16:40, szombat |

A kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában szereplő Losonczi Dávid a negyeddöntőben is imponáló győzelmet aratott, ezzel egyetlen sikerre került a párizsi kvóta megszerzésétől.

A 81. születésnapját ma ünneplő Mecser Lajos Salgótarjánból vált világklasszis atlétává.
2023. Szeptember 23. 10:00, szombat |

"Munka az alapja mindennek!" Nem csak szűkebb hazánk, hanem az egész magyar atlétika nagy egyénisége Mecser Lajos, aki egész életét a futásra tette fel - és nem hiába!

Sok esőt, zivatarokat hoz a hétvége!
2023. Szeptember 23. 06:00, szombat |

Hidegfront érkezik, ami kezdetben a Dunántúlra hoz esőt, záport, zivatarokat. Délután és este pedig a középső és keleti országrészbe is megérkezik a csapadék és több helyen lehetnek zivatarok.

Sportlövő ob - A juniorkorú Rédecsi Máté győzelme!
2023. Szeptember 23. 05:15, szombat |

A juniorkorú Rédecsi Máté (BHSE) nyerte a férfiak 25 méter gyorstüzelő pisztoly versenyszámát a Fehér úti Nemzeti Lőtéren zajló 25, 50 méteres sportlövő országos bajnokságon.

Tetejére borult egy autó.
2023. Szeptember 22. 14:00, péntek |

A jelenlegi adatok alapján Salgótarján, Füleki úton 2023.09. 22-én kora délután egy személygépkocsi felborult. A baleset következtében a gépjárművet vezető nő,megsérült, valamint a járműben és egy tűzcsapban anyagi kár keletkezett.

Körözési akció Nógrád vármegyében!
2023. Szeptember 22. 12:46, péntek |

Egyetlen nap alatt több mint egy tucat körözött személlyel szemben intézkedtek a rendőrök.

Átadták a Junior Prima Díjat színház-, film- és táncművészet kategóriában.
2023. Szeptember 22. 08:00, péntek |

Öt fiatal művésznek ítélte oda idén a szakmai zsűri a Junior Prima Díjat színház-, film- és táncművészet kategóriában.

Biztonság Napja Salgótarjánban.
2023. Szeptember 22. 07:37, péntek |

Az egész napos rendezvény célja a mindennapok biztonságának erősítése a közlekedésben, az otthonokban és az élet más területén is.

Nyarat idéző péntek.
2023. Szeptember 22. 07:30, péntek |

Kora reggel északkeleten néhol futó zápor kialakulhat. Napközben többórás napsütésre szinte mindenhol számíthatunk.