2024. július 22, hétfő - Magdolna

Hírek | Helyi

Gyémánt Liga - Gudaf Tsegay fantasztikus világcsúcsa női 5000 méteren.
2023. Szeptember 17. 22:10, vasárnap |

A kétszeres világbajnok etióp Gudaf Tsegay majdnem öt másodpercet javított a női 5000 méteres síkfutás világcsúcsán az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat eugene-i döntőjének második napján

Mészáros Eszter és Pekler Zalán ezüstérmes a riói sportlövő vk-n!
2023. Szeptember 17. 21:30, vasárnap |

Megszületett a magyar küldöttség első érme a Rio de Janeiróban zajló sportlövő világkupaversenyen: a Mészáros Eszter, Pekler Zalán kettős második helyen végzett a 10 méter légpuska vegyes csapat versenyszámban.

Vuelta a Espana - Kuss és a Jumbo-Visma történelmi sikere, Valter a 22. helyen zárt!
2023. Szeptember 17. 20:30, vasárnap |

Az amerikai Sepp Kuss győzött a vasárnap zárult Vuelta a Espanán, amelyen Valter Attila a 22. helyen végzett, csapatuk, a Jumbo-Visma pedig történelmi triplázást hajtott végre azzal, hogy egy évben megnyerte a Giro d\'Italiát, a Tour de Franc

Major Veronika aranyérmes a riói sportlövő világkupán!
2023. Szeptember 17. 19:00, vasárnap |

Major Veronika aranyérmet nyert a 25 méter pisztoly versenyszámban a sportlövők Rio de Janeiróban zajló világkupaversenyének vasárnapi napján.

Ma ünnepli 90. születésnapját a Salgótarjáni BTC és az MTK kiválósága.
2023. Szeptember 17. 17:00, vasárnap |

Vasas Mihály 90

Birkózó-vb - Ligeti Dániel bravúros győzelemmel egy lépésre a kvótától!
2023. Szeptember 17. 12:51, vasárnap |

A szabadfogásúak 125 kilogrammos kategóriájában szereplő Ligeti Dániel az utolsó két percben bravúros akciókat bemutatva hátrányból fordított és megnyerte vigaszági mérkőzését, így a bronzéremért és az olimpiai kvótáért léphet

Szeptember 23-án lesz az 5. Börzsönyring Kerékpáros Teljesítménytúra.
2023. Szeptember 17. 11:15, vasárnap |

Ötödik alkalommal rendezik meg szeptember 23-án, szombaton a Börzsönyring Kerékpáros Teljesítménytúrát; a program reggel 10 órakor indul Szobról.

A telekommunikációs szolgáltatók is csatlakoztak az e-bejelentőhöz.
2023. Szeptember 17. 09:35, vasárnap |

Így a telefon-, a televízió- és az internetszolgáltatással kapcsolatban is be lehet jelenteni az adatváltozást egy felületen - közölte a Miniszterelnökség területi közigazgatásért felelős államtitkára.

A mai családok biztosítják a következő nemzedékeknek a nyugdíját.
2023. Szeptember 17. 09:21, vasárnap |

A most gyermeket vállaló családok fogják biztosítani a nyugdíját a következő nemzedékeknek - mondta Csák János kulturális és innovációs miniszter.

Rekordlétszám a balatoni Félszigetkerülő vitorlásversenyen.
2023. Szeptember 17. 09:00, vasárnap |

Szombaton rekordot jelentő, 322 hajó csapatának nevezésével rendezték meg Balatonfüredről induló, a Félszigetkerülő Széchenyi István Emlékverseny Kékszalag Port Nagydíjat.

Nyárias vasárnap, néhol zápor is lehet!
2023. Szeptember 17. 08:00, vasárnap |

A napsütést fátyol- és gomolyfelhők zavarhatják, de keleten, északkeleten helyenként záporok, egy-egy zivatar előfordulat a délután folyamán.

Davis Kupa - Füle sikere, 4-0-ra nyertek a magyarok!
2023. Szeptember 17. 07:30, vasárnap |

Az újonc Füle Mátyás megnyerte az utolsó, tét nélküli egyest, így a magyarok 4-0-ra legyőzték Törökországot a tenisz Davis Kupa keszthelyi osztályozóján, és februárban selejtezőt játszhatnak a DK-döntőbe jutásért.