A balassagyarmati rendőrök újabb embercsempészekkel és illegális migránsokkal szemben intézkedtek.

Összefogás a természeti környezet védelme érdekében!
2023. Szeptember 25. 13:00, hétfő |

Együttműködési megállapodást írt alá a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság és az Ipoly Erdő Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

A salgótarjáni kórház is CSAT(T)LAKOZOTT!
2023. Szeptember 25. 11:00, hétfő |

Az Országos Rendőr-főkapitányság 2023 márciusában indította el a CSAT(T)LAKOZZ! kampányt, amely a biztonsági öv és a gyermekülés helyes használatára, azok megkérdőjelezhetetlen fontosságára hívja fel a figyelmet.

Bringás délután Pásztón
2023. Szeptember 25. 10:10, hétfő |

A Salgótarjáni Hegyikerékpáros Egyesület és a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága a Biztonság Hetéhez kapcsolódóan Bringás Délutánt szervezett Pásztón 2023. szeptember 15-én és 22-én.

Visszatér a szeptemberi nyár!
2023. Szeptember 25. 06:16, hétfő |

Eleinte a középső, déli és nyugati tájakon előfordulhat még gyenge eső, zápor, esetleg egy-egy zivatar.

Sportlövő ob - Vas Péter és Mészáros Eszter nyerte a puskások összetett számát!
2023. Szeptember 24. 19:59, vasárnap |

A férfiaknál Vas Péter, míg a nőknél Mészáros Eszter győzött a puska három testhelyzetű számban vasárnap a budapesti Fehér úti Nemzeti Lőtéren rendezett 25, 50 méteres sportlövő országos bajnokságon.

Kamion Eb - Címét megvédve ötödször Európa-bajnok Kiss Norbert!
2023. Szeptember 24. 18:00, vasárnap |

Megnyerte a gyorsasági kamion Európa-bajnokság Le Mans-i hétvégéjének vasárnapi első futamát Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője, ezzel címét megvédve ötödször lett a kategória kontinensbajnoka.

Erős, viharos szél támad!
2023. Szeptember 24. 07:00, vasárnap |

Vasárnapra virradóan többfelé számíthatunk további csapadékra, keleten és délen zivatarok hangoskodhatnak éjjel.

Jégkorong Szuperkupa - Az FTC nyerte a trófeát!
2023. Szeptember 24. 06:00, vasárnap |

A magyar bajnok FTC-Telekom nyerte a jégkorong Szuperkupát, miután szombaton 4-0-ra verte a Magyar kupa-győztes Budapest Jégkorong Akadémia HC-t a Tüskecsarnokban.

Kamion Eb - Kiss Norbert karnyújtásnyira a címvédéstől!
2023. Szeptember 24. 05:50, vasárnap |

Az első futamon rajt-cél győzelmet aratott, míg a másodikon negyedikként ért célba Kiss Norbert, a Révész Racing négyszeres Európa-bajnok versenyzője a gyorsasági kamion Eb franciaországi Le Mans-ban zajló fordulójának szombati napján.

Triatlon vb-sorozat - Lehmann Csongor hatodik Pontevedrán!
2023. Szeptember 24. 05:45, vasárnap |

három magyar induló közül Lehmann Csongor érte el a legjobb eredményt a triatlonosok világbajnoki sorozatának idei utolsó versenyén, a spanyolországi Pontevedrán, ahol hatodik lett.

Birkózó-vb - Fritsch Róbert ezüstérmes!
2023. Szeptember 23. 19:15, szombat |

A kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában szereplő Fritsch Róbert szoros csatában elveszítette döntőjét, így ezüstérmet nyert szombaton a belgrádi birkózó-világbajnokságon.