2024. július 22, hétfő - Magdolna

2023. Szeptember 23. 17:21, szombat | Helyi sport
Forrás: MTI/BUKAREST

Női kézilabda BL - Négy góllal nyert Bukarestben a Győr

A Győri Audi ETO KC 27-23-ra győzött a CSM Bucuresti vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

Női BL, csoportkör, 3. forduló, A csoport:
CSM Bucuresti (román)-Győri Audi ETO KC 23-27 (12-14)
----------------------------------------------------
lövések/gólok: 42/23, illetve 47/27
gólok hétméteresből: 4/3, illetve 3/3
kiállítások: 4, illetve 2 perc

A legutóbb bronzérmes Győr a Brest idegenbeli és a Debrecen hazai legyőzésével rajtolt, a bukarestiek pedig vendéglátóként nyertek az Odense ellen, majd kikaptak a Bietigheim otthonában.
A Győr szerezte a találkozó első két gólját, negyedóra után pedig 9-4-re vezetett Ulrik Kirkely együttese, a román rivális innen zárkózott fel egy találatra (10-11). A dán tréner időt kért, és bár egyenlített a házigazda (11-11), szünetre kétgólos győri fórral vonultak a felek.

A második játékrész elején 16-16-nál újra egyenlített a román együttes, ezt követően azonban újfent ellépett néhány találattal a magyar csapat, amely már nem engedte ismét visszazárkózni ellenfelét.
Az európai szövetség honlapja alapján a legeredményesebb Kari Brattset lett hét góllal, csapattársa, Rju Un Hi ötször volt eredményes, akárcsak a hazaiakat erősítő Cristina Neagu.

Később:
B csoport:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén) - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00

2024. Július 21. 17:35, vasárnap | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Piastri karrierje első sikerét aratta a Hungaroringen.

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel pályafutása első sikerét aratta az elitkategóriában.

2024. Július 21. 11:30, vasárnap | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Antonelli nyerte a Forma-2 főversenyét a Hungaroringen.

Az olasz Andrea Kimi Antonelli sikerével zárult a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj Forma-2-es programjának főversenye, amelyet vasárnap délelőtt rendeztek meg a Hungaroringen.

2024. Július 21. 09:45, vasárnap | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Colov rajt-cél győzelme a Forma-3-asoknál.

A bolgár Nikola Colov rajt-cél győzelmet aratott vasárnap a hungaroringi Magyar Nagydíj Forma-3-as főversenyén.

2024. Július 21. 09:30, vasárnap | Helyi sport