2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Helyi

Vasárnapi motorsport-program: F1-es Ausztrál Nagydíj, MotoGP- és IndyCar-futam.
2024. Március 24. 10:00, vasárnap |

Jön a sokszínű versenyhétvége utolsó napja, többek között Forma-1-gyel, MotoGP-vel és IndyCarral, a különböző helyszínek miatt reggeltől estig tudunk mit nézni.

Férfi kézilabda NB I - Negyven gólt szerezve nyert Dabason a Veszprém.
2024. Március 24. 09:00, vasárnap |

A címvédő Telekom Veszprém 19 fordulót követően is százszázalékos a férfi kézilabda NB I-ben, amelynek szombati játéknapján Dabason gazdagodott két ponttal az éllovas.

Női kézilabda BL - Döntetlennel búcsúzott a DVSC a címvédő vendégeként.
2024. Március 24. 08:55, vasárnap |

A DVSC Schaeffler nem jutott a legjobb nyolc közé a címvédő Vipers Kristiansand ellen a női kézilabda Bajnokok Ligájában

Katalán körverseny - Valter 62. a legnehezebb napon, Pogacar újabb szóló győzelme.
2024. Március 24. 08:50, vasárnap |

Valter Attila a 62. helyen ért célba a katalán országúti kerékpáros körverseny hatodik szakaszán, amelyen Tadej Pogacar a harmadik etapsikerét begyűjtve tovább növelte előnyét összetettben.

Gerevich-Kovács-Kárpáti kard vk - Szatmári András aranyérmes.
2024. Március 24. 08:45, vasárnap |

Szatmári András aranyérmet nyert szombaton a Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupán.

Miami tenisztorna - Fucsovics kikapott a címvédő Medvegyevtől.
2024. Március 24. 08:25, vasárnap |

Fucsovics Márton két szettben kikapott a címvédő Danyiil Medvegyevtől a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyének második fordulójában.

Sainz nyert, Verstappen kiesett az F1-es Ausztrál Nagydíjon.
2024. Március 24. 08:15, vasárnap |

Max Verstappen és Lewis Hamilton is kiesett, a parádésan vezető Carlos Sainz pedig behúzta karrierje 3. F1-es futamgyőzelmét Charles Leclerc és Lando Norris előtt.

Szeles idő elszórt záporokkal!
2024. Március 24. 08:00, vasárnap |

Kezdetben sok felhő lesz felettünk, az északi és az északnyugati tájak kivételével többfelé kialakulhat eső, zápor.

Vívó vk - Szerény magyar egyéni eredmények a nancsingi női párbajtőr világkupán.
2024. Március 23. 08:30, szombat |

Gnám Tamara a 24. helyen végzett szombaton a női párbajtőrözők kínai világkupa-versenyén Nancsingban.

Ausztrál Nagydíj - Verstappené a melbourne-i pole pozíció.
2024. Március 23. 08:25, szombat |

A háromszoros világbajnok és címvédő Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Ausztrál Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Magyar-török - Rossi elégedett volt a visszatérőkkel és az újonccal.
2024. Március 23. 08:15, szombat |

Marco Rossi szövetségi kapitány a törökök 1-0-s legyőzését követően elégedetten beszélt a magyar labdarúgó-válogatottba másfél év után visszatért játékosokról és az újonc Dárdai Mártonról is.

Hidegfront jön, de előtte még meleg lesz az idő.
2024. Március 23. 08:00, szombat |

Kezdetben még sokat fog sütni a nap, de napközben egyre jobban megnövekszik a felhőzet. A délután második felében északnyugat felől egy markáns hidegfront érkezik.