2024. július 22, hétfő - Magdolna

Hírek | Helyi

Rali Eb - Csomósék balesete után Östberg nyerte a Rally Hungaryt.
2023. Október 08. 16:30, vasárnap |

Az addig az összetett élén álló Csomós Miklós, Bán Viktor páros utolsó előtti szakaszon elszenvedett balesete után a Mads Östberg, Patrik Barth norvég, svéd kettős nyerte a Rally Hungaryt, az Európa-bajnokság (ERC) Nyíregyházán.

Sanghaji tenisztorna - Nyolcaddöntőbe jutott Marozsán Fábián!
2023. Október 08. 12:00, vasárnap |

Marozsán Fábián a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel nyolcaddöntőbe jutott a 8,8 millió dollár (3,3 milliárd forint) összdíjazású keménypályás sanghaji férfi tenisztornán.

Grózer György kijutott az olimpiára a német röplabda-válogatottal.
2023. Október 08. 10:35, vasárnap |

A német férfi röplabda-válogatott - soraiban Grózer Györggyel - kvótát szerzett a jövő nyári párizsi olimpiára.

Hat magyar érem a muaythai utánpótlás világbajnokságán.
2023. Október 08. 10:00, vasárnap |

Hat érmet - egy aranyat, két ezüstöt és három bronzot - nyertek a magyar versenyzők a muaythai törökországi utánpótlás világbajnokságán, Kemerben.

Erős, viharos széllel tör ránk a hideg!
2023. Október 08. 00:37, vasárnap |

Hidegfront érkezik, amelynek hatására az északnyugatira, majd északira forduló szelet erős, viharos széllökések kísérik.

Rali Eb - Csomós Miklósék állnak az élen az első versenynap után.
2023. Október 08. 00:30, vasárnap |

A hazai közönség előtt szereplő Csomós Miklós, Bán Viktor páros áll az élen az első versenynap után a Rally Hungarynek, a rali Európa-bajnokság (ERC) Nyíregyházán és környékén zajló idei utolsó fordulójának első versenynapján.

Úszó vk - Kapásé az első magyar érem egyéniben.
2023. Október 08. 00:25, vasárnap |

Kapás Boglárka szerezte a magyar úszók első egyéni érmét az idei világkupa-sorozatban, a széria berlini nyitóállomásán.

Salgótarján - FORGALOMKORLÁTOZÁS - TORLÓDÁS!
2023. Október 08. 00:21, vasárnap |

Forgalomkorlátozásra és torlódásra számíthatnak Salgótarján belterületén, a Rákóczi úton a járművezetők 2023. október 9-től aszfaltozási munkálatok miatt.

Véget ért a hajtóvadászat – elfogták a jobbágyi rablót!
2023. Október 08. 00:00, vasárnap |

A Nógrád és a Heves vármegyei rendőrök a mai napon fogták el azt a 32 éves férfit, aki súlyosan bántalmazott egy Jobbágyiban élő idős nőt és más súlyos bűncselekményeket is elkövetett.

VIII. PALÓC KUPA Karate Országos Bajnokság
2023. Október 07. 08:00, szombat |

Nyílt Gyermek, Ifjúsági, Kadet, Junior és Felnőtt Ippon-Shobu Karate Országos Bajnokság.

Szeles szombat!
2023. Október 07. 06:00, szombat |

Sok lesz felettünk a fátyolfelhő, így szűrt napsütésre van kilátás.

Bajnoki címekről dönt a Balaton Park Circuit első versenyhétvégéje.
2023. Október 07. 05:17, szombat |

A szabadedzésekkel elkezdődött Magyarország legújabb versenypályája, a Balatonfőkajáron található Balaton Park Circuit első hivatalos versenyhétvégéje, a #FirstLap Cup.