2024. szeptember 29, vasárnap - Mihály

Magyar Nagydíj - Piastri karrierje első sikerét aratta a Hungaroringen.
2024. Július 21. 17:35, vasárnap |

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel pályafutása első sikerét aratta az elitkategóriában.

Magyar Nagydíj - Antonelli nyerte a Forma-2 főversenyét a Hungaroringen.
2024. Július 21. 11:30, vasárnap |

Az olasz Andrea Kimi Antonelli sikerével zárult a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj Forma-2-es programjának főversenye, amelyet vasárnap délelőtt rendeztek meg a Hungaroringen.

Magyar Nagydíj - Colov rajt-cél győzelme a Forma-3-asoknál.
2024. Július 21. 09:45, vasárnap |

A bolgár Nikola Colov rajt-cél győzelmet aratott vasárnap a hungaroringi Magyar Nagydíj Forma-3-as főversenyén.

Balaton-átúszás - Elrajtolt a mezőny.
2024. Július 21. 09:30, vasárnap |

Vasárnap reggel elkezdődött a 42. Lidl Balaton-átúszás Révfülöpön.

HORZE Szabadidős Lovasverseny Szilvásvárad.
2024. Július 21. 09:21, vasárnap |

2024.07.20-án Szilvásváradrara utaztak a Fülöp LSE lovasai. Fülöp Veronika Edző,Deák Borbála,Földi Boglárka,Gulyás Eszter,Szegedi Kiara,Kis Virág Liliána,Molnár Lotti,Kósa Mira Anna,

Kumho FIA TCR World Tour Interlagos a TCR Dél-Amerikával és a TCR Brasil.
2024. Július 21. 09:00, vasárnap |

Urrutia és Reis megszerezte a pole pozíciókat a kiterjesztett időmérőn.

Palóc Búcsú és Folkfesztivál Balassagyarmaton.
2024. Július 21. 08:50, vasárnap |

A hagyományos palóc búcsút rendezik meg a hétvégén folkfesztivállal színesítve a Nógrád vármegyei Balassagyarmaton.

Levelet kaptak a friss diplomások a miniszterelnöktől
2024. Július 21. 08:25, vasárnap |

Az érettségiző diákok után most a diplomások kaptak miniszterelnöki köszöntőt - írta a Magyar Nemzet online (MNO) szombaton.

Árvizeket és földcsuszamlásokat okozott a heves esőzés Szlovéniában
2024. Július 21. 08:24, vasárnap |

Árvizeket és földcsuszamlásokat okozott a heves esőzés Észak-Szlovéniában, a tűzoltók kétszáz esetben intézkedtek - írta a helyi sajtó szombaton.

Norris vezérletével mclarenes első sor a Hungaroringen
2024. Július 21. 08:22, vasárnap |

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését a Hungaroringen, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
2024. Július 21. 08:21, vasárnap |

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 29. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Gazdag Dániel mesterhármasával győzött a Philadelphia - Videó
2024. Július 21. 08:16, vasárnap |

Gazdag Dániel mesterhármasával a Philadelphia Union 3-0-ra legyőzte a vendég Nashville-t az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) szombati játéknapján.