2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Helyi

Gyorsasági kamion Eb - Négyből négy futamgyőzelem Kiss Norbert idénynyitó mérlege.
2024. Május 27. 08:43, hétfő |

A szombati naphoz hasonlóan vasárnap is megszerezte az első rajthelyet, majd mindkét futamot megnyerte a címvédő és ötszörös Európa-bajnok Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője a gyorsasági kamion Eb szezonnyitó misanói fordulóján.

Atlétikai Magyar Nagydíj Sorozat - Takács Boglárka 200-on is magyar csúcsot döntött.
2024. Május 27. 08:35, hétfő |

Takács Boglárka a 100 méteren felállított új magyar csúcsa után 200 méteren is nemzeti rekorddal győzött vasárnap, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség kontinentális sorozatának bronz kategóriájú budapesti versenyén.

Egy magyar bronzérem az U23-as birkózó Eb zárónapján.
2024. Május 27. 08:28, hétfő |

Korcsog Milán bronzérmes lett a szabadfogásúak 125 kilogrammos súlycsoportjában a bakui U23-as birkózó Európa-bajnokság zárónapján.

Mészáros Krisztofer világkupa-bronzérmes Bulgáriában.
2024. Május 27. 08:21, hétfő |

Mészáros Krisztofer korláton bronzérmes lett a várnai torna világkupa-viadalon.

Öttusa vk-döntő - Magyar győzelem vegyes váltóban.
2024. Május 27. 08:12, hétfő |

Aranyérmes lett a Gulyás Michelle, Szép Balázs páros vegyes váltóban az öttusázók ankarai világkupa-döntőjében.

Rg Eb - Pigniczki Fanni ötödik lett szalaggal.
2024. Május 27. 08:08, hétfő |

Pigniczki Fanni az ötödik helyen végzett a szalag döntőjében a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján.

Nyáriasan meleg idővel indul a hét.
2024. Május 27. 08:00, hétfő |

Sok napsütésre készülhetünk, a gomolyokból csak néhol alakulhat ki rövid ideig tartó zápor, esetleg zivatar.

Találtak egy potenciálisan lakható bolygót
2024. Május 27. 06:42, hétfő |

Találtak egy potenciálisan lakható bolygót a Föld közelében, 42 Celsius-fok lehet a felszínén. Hamarosan a James Webb űrteleszkóp is megvizsgálja a Gliese 12b nevű exobolygót,

Villámárvizek Nógrád vármegyében!
2024. Május 26. 17:00, vasárnap |

Három Nógrád vármegyei településen okozott gondot a nagy mennyiségű, lezúduló esővíz.

Női kézilabda NB I - Ferencvárosi vereségével lecsúszott a dobogóról a Debrecen.
2024. Május 26. 08:45, vasárnap |

A már bajnok Ferencváros 33-29-re legyőzte a Debrecent a női kézilabda NB I utolsó fordulójának szombati játéknapján.

Farkas Bertalan, az első magyar űrhajós
2024. Május 26. 08:37, vasárnap |

44 éve, 1980. 05. 26-án történt, hogy Farkas Bertalan, az első magyar űrhajós megkezdte egyhetes útját a világűrbe a Szojuz 36 fedélzetén.

Gyorsasági kamion Eb - Kiss Norbert címvédőhöz méltón kezdte az idényt Misanóban.
2024. Május 26. 08:35, vasárnap |

A szombati időmérő edzésen megszerezte az első rajthelyet, majd mindkét futamot megnyerte a címvédő és ötszörös Európa-bajnok Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője a gyorsasági kamion Eb szezonnyitó misanói fordulójának első nap