A 21-es főút salgótarjáni szakaszán a „rendőrlámpa” tilos jelzésén haladt be a kereszteződésbe az a két autós, akiket munkatársaink a szabályszegésen tetten értek.

2024. Május 23. 09:15, csütörtök |

A Balassagyarmati Rendőrkapitányság nyomozói pénz átvételénél érték tetten azt a 26 éves zsarolót, aki társával bűnös módon több mint egymillió forintot csalt ki ismerősétől.

Magyarországon egyedülálló múzeumposta nyílt Hollókőn.
2024. Május 23. 09:00, csütörtök |

A világörökségi helyszínhez méltó, a Magyar Posta 157 éves történetébe bepillantást engedő környezetben hagyományos és korszerű postai szolgáltatásokat nyújtó múzeumposta nyílt szerdán Hollókőn.

Bajnokok Ligája - A Puskás Arénában lesz a 2026-os döntő.
2024. Május 23. 08:40, csütörtök |

Budapesten a Puskás Arénában rendezik a labdarúgó Bajnokok Ligája 2026-os döntőjét az európai szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának szerdai döntése értelmében.

Női kézilabda NB I - A Vasas legyőzésével bajnok a Ferencváros.
2024. Május 23. 08:31, csütörtök |

A Ferencváros egy fordulóval az idény vége előtt biztosította bajnoki címét a női kézilabda NB I-ben, mivel szerdán 41-30-ra győzött a Vasas SC otthonában.

Para-atlétikai vb - Biacsi Ilona bronzérmes 1500 méteren.
2024. Május 23. 08:21, csütörtök |

Biacsi Ilona megszerezte a szerdai versenynap második magyar bronzérmét a para-atlétikai világbajnokságon, a japán Kóbéban, ahol 1500 méteren ért célba a harmadik helyen, megelőzve testvérét, Biacsi Bernadettet.

Rg Eb - Vukmir Elena döntős karikával és labdával a junioroknál.
2024. Május 23. 08:08, csütörtök |

Vukmir Elena karikával és labdával is döntőbe jutott szerdán a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság juniorversenyében.

Helyenként zápor, zivatar kialakulhat.
2024. Május 23. 08:00, csütörtök |

Folytatódik a napos-gomolyfelhős idő, és még több tájegységünkön kialakulhatnak időnként záporok, zivatarok, néhol felhőszakadás, jégeső is előfordulhat.

Salgótarján A Sportcipő és Sport Ereklye Múzeum Gondolata
2024. Május 22. 16:00, szerda |

Somoskő A Bazalt Panzió vendégei voltunk - A Sportcipő és Sport Ereklye Múzeum Kapcsán Beszélgettünk. Adjuk a híreket - SALGÓTARJÁNIAK ÉS NÓGRÁD VÁRMEGYEIEK KÖZÖSSÉGE

Sportlövő Eb - Szabián Norbert ötödik 300 méteren.
2024. Május 22. 14:03, szerda |

Szabián Norbert az ötödik helyen végzett a nagyöbű szabadpuska fekvő testhelyzetű számában az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon.

Cselgáncs-vb - Sáfrány világbajnokot vert.
2024. Május 22. 14:00, szerda |

A 90 kilogrammos Sáfrány Péter bravúros győzelemmel jutott be a harmadik fordulóba szerdán az Abu-Dzabiban zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon.

Hankó Balázs: a magyar szakképzés Európában a második helyen van.
2024. Május 22. 13:55, szerda |

Szintet lépett a magyar szakképzés, hiszen Európában a második helyen van mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) felsőoktatásért, innovációért, szakképzésért és felnőttképzésért felelős államtitkára.