2024. július 22, hétfő - Magdolna

Hírek | Helyi

A tekvondós Márton ikrek aranyat és bronzot nyertek a junior Eb-n!
2023. Augusztus 26. 17:00, szombat |

Márton Viviana aranyérmes lett, ikertestvére, Márton Luana pedig bronzzal zárt Tallinnban, a tekvondósok junior Európa-bajnokságán.

Kajak-kenu vb - Négy-négy érem és olimpiai kvóta a szombati döntőkben!
2023. Augusztus 26. 15:00, szombat |

A magyar versenyzők négy érmet, két-két ezüstöt és bronzot, valamint négy kvótát gyűjtöttek a szombati döntőkben a duisburgi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Szenior Tájfutó Világbajnokság.
2023. Augusztus 26. 08:22, szombat |

Augusztus 11-18. között rendezték meg a Szenior Tájfutó Világbajnokságot Kassán, ahol egyesületünk szeniorjai szép létszámmal vettek részt.

Forró hétvége, de jövő héten érkezik a lehűlés!
2023. Augusztus 26. 06:50, szombat |

Ismét napos, száraz időre számíthatunk.

Atlétikai vb - A hetedik nap dobogósai.
2023. Augusztus 26. 06:00, szombat |

A budapesti atlétikai világbajnokság pénteki dobogósai:

Atlétikai vb - A női 4x100-as váltó országos csúccsal búcsúzott.
2023. Augusztus 26. 05:30, szombat |

A női 4x100-as váltó 43.38 másodperces országos csúcsot ért el a budapesti atlétikai világbajnokságon pénteken, és a 14. helyen végzett.

Atlétikai vb - Nem jutott döntőbe a férfi 4x100-as váltó.
2023. Augusztus 26. 05:00, szombat |

Az előfutamban a hatodik lett, így nem jutott be a döntőbe a férfi 4x100-as váltó a budapesti atlétikai világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - A nyolc kvótának örülök leginkább
2023. Augusztus 26. 04:44, szombat |

Hüttner Csaba szövetségi kapitány a duisburgi kajak-kenu világbajnokság pénteki versenynapja után azt mondta: leginkább a nyolc megszerzett párizsi olimpiai kvótának örül.

Kajak-kenu vb - Három érem és négy olimpiai kvóta a pénteki döntőkben!
2023. Augusztus 25. 18:44, péntek |

A magyar versenyzők három érmet, egy-egy aranyat, ezüstöt és bronzot, valamint a férfi kajaknégyes révén további négy párizsi kvótát gyűjtöttek

Öttusa-vb - Két magyar döntős a nőknél!
2023. Augusztus 25. 18:00, péntek |

A magyarok közül Gulyás Michelle és Bauer Blanka jutott be a 18 fős női döntőbe a délnyugat-angliai Bath-ban zajló olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - Döntős és olimpiai kvótás a magyar női kajaknégyes!
2023. Augusztus 25. 15:18, péntek |

A Gazsó Alida Dóra, Csipes Tamara, Rendessy Eszter, Hadvina Dóra összeállítású női kajaknégyes bejutott a döntőbe 500 méteren a duisburgi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon, ezzel szerzett négy női kajakos kvótát.

Szombattól az egész országra kiterjed a tűzgyújtási tilalom!!!
2023. Augusztus 25. 12:44, péntek |

Az egész országot érintő kánikula miatt augusztus 26-tól az ország teljes területén tűzgyújtási tilalmat rendel el a hatóság - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal.