Az ország nagy részén még marad a hőség, de nyugatra már érdemi lehűlés érkezhet.

Gyulai Miklós, a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) elnöke pozitívan értékelt a budapesti atlétikai világbajnokság kilencedik, egyben zárónapján.

Atlétikai vb - A kilencedik nap dobogósai.
2023. Augusztus 28. 06:00, hétfő |

A budapesti atlétikai világbajnokság vasárnap esti programjának dobogósai:

Kamion Eb - Kiss Norbert kétszer győzött!
2023. Augusztus 27. 17:30, vasárnap |

Az első versenyen rajt-cél győzelmet aratott, a másodikon pedig a nyolcadik pozícióból startolva lett első Kiss Norbert, a Révész Racing címvédő és négyszeres Európa-bajnok versenyzője a gyorsasági kamion Eb csehországi futamán.

Kajak-kenu vb - Arany és ezüst 5000 méteren, ismét félbeszakadt a verseny!
2023. Augusztus 27. 17:00, vasárnap |

A kenus Adolf Balázs arany-, Kisbán Zsófia pedig ezüstérmet szerzett a vasárnapi záró 5000 méteres döntőkben a Duisburgban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Öttusa-vb - Bronzérmes a magyar női csapat!
2023. Augusztus 27. 14:30, vasárnap |

Bronzérmes lett a Bauer Blanka, Gulyás Michelle, Barta Luca összeállítású magyar csapat a bath-i olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokság női versenyében.

Kajak-kenu vb - Egy ezüstérem és három párizsi kvóta a vasárnapi döntőkben!
2023. Augusztus 27. 14:00, vasárnap |

A magyar versenyzők egy ezüstérmet és három kvótát, két férfi kenust és egy férfi kajakost szereztek a duisburgi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság vasárnapi döntőiben.

Atlétikai vb - A nyolcadik nap dobogósai.
2023. Augusztus 27. 04:00, vasárnap |

A budapesti atlétikai világbajnokság szombat esti programmjának dobogósai:

Forró idővel búcsúzik a hét!
2023. Augusztus 27. 00:30, vasárnap |

A napsütésé lesz a főszerep, inkább csak délután a Dunántúl fölé sodródhatnak fátyolfelhők.

Atlétikai vb - A női 4x400-as váltó is országos csúcsot futott!
2023. Augusztus 27. 00:20, vasárnap |

Több mint 40 éves rekordot megdöntve futamában az ötödik, összesítésben pedig a 11. lett a magyar női 4x400 méteres váltó.

Atlétikai vb - Országos csúccsal 16. a magyar férfi 4x400-as váltó!
2023. Augusztus 27. 00:15, vasárnap |

A Steigerwald Ernő, Wahl Zoltán, Kovács Árpád, Molnár Attila összeállítású magyar férfi 4x400 méteres váltó 3:02.65 perces országos csúccsal futamában a kilencedik lett, összesítésben pedig a 16. helyen végzett.