2024. július 16, kedd - Valter

Hírek | Helyi

Vizes Eb - Aranyérmes a 4x200 méteres vegyes gyorsváltó.
2024. Június 23. 08:50, vasárnap |

A Márton Richárd, Holló Balázs, Ábrahám Minna, Pádár Nikolett összeállítású 4x200 méteres vegyes gyorsváltó aranyérmet nyert szombaton a belgrádi úszó Európa-bajokságon.

Gyorsasági kamion Eb - Zolderben is dupla sikerrel kezdett Kiss Norbert.
2024. Június 23. 08:41, vasárnap |

Az első két fordulón látottakhoz hasonlóan a belgiumi Zolderben is mindkét szombati futamot megnyerte a címvédő és ötszörös Európa-bajnok Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője a gyorsasági kamion Eb idei harmadik állomásán.

Vizes Eb - Milák Kristóf aranyérmes 200 méter pillangón.
2024. Június 23. 08:33, vasárnap |

Milák Kristóf címét megvédve aranyérmet nyert 200 méter pillangón szombaton a belgrádi úszó Európa-bajnokságon.

Vizes Eb - Senánszky Petra országos csúccsal aranyérmes 50 méter gyorson.
2024. Június 23. 08:21, vasárnap |

Senánszky Petra országos csúccsal aranyérmet nyert 50 méter gyorson szombaton a belgrádi Európa-bajnokságon.

Többórás napsütés elszórt záporokkal.
2024. Június 23. 08:15, vasárnap |

A napos időszakokat többfelé zavarhatják fátyol- és gomolyfelhők.

Hornung Ágnes: továbbra is várjuk az 1-es típusú diabétesszel foglalkozó civil szervezetek pályázatait.
2024. Június 22. 17:00, szombat |

Magyarországon több ezer gyermek él 1-es típusú cukorbetegséggel, a családokért felelős államtitkárság célja, hogy a betegséggel kapcsolatos tudnivalók minél szélesebb körben ismertté váljanak

Daganatos betegségek elleni gyógyszeres terápia hatékonyságának javításán dolgoznak az SZBK kutatói.
2024. Június 22. 09:10, szombat |

Újabb daganattípusok esetében válhat alkalmazhatóvá egy már használt gyógyszeres terápia azzal az eljárással, melyen Timinszky Gyula dolgozik munkatársaival a Szegedi Biológiai Kutatóközpontban (SZBK)

Vívó Eb - Ezüstérmes a férfi tőrcsapat is.
2024. Június 22. 09:00, szombat |

A női párbajtőrözők után ezüstérmet nyert a magyar férfi tőrcsapat is pénteken a bázeli vívó Európa-bajnokságon.

Vizes Eb - Aranyérmes a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó.
2024. Június 22. 08:50, szombat |

A Kós Hubert, Szabó Szebasztián, Ugrai Panna, Pádár Nikolett összeállítású 4x100 méteres vegyes gyorsváltó aranyérmet nyert pénteken a belgrádi úszó Európa-bajnokságon.

Vívó Eb - Ezüstérmes a női párbajtőrcsapat.
2024. Június 22. 08:46, szombat |

Ezüstérmet nyert a magyar női párbajtőrcsapat pénteken a bázeli vívó Európa-bajnokságon.

Városi sportágak olimpiai selejtezője - A BMX-es Kempf nagyszerű teljesítménnyel jutott a döntőbe.
2024. Június 22. 08:36, szombat |

A BMX freestyle parkban versenyző Kempf Zoltán továbbjutott a döntőbe a városi sportágak budapesti olimpiai selejtezőjén, a Ludovika Campuson.

Városi sportágak olimpiai selejtezője - Tusnády nem jutott elődöntőbe, nem szerez kvótát.
2024. Június 22. 08:24, szombat |

A sportmászó Tusnády Nimród nem jutott be az elődöntőbe, így nem szerez indulási jogot a városi sportágak budapesti olimpiai selejtezőjén, a Ludovika Campuson.