2024. szeptember 28, szombat - Vencel

Labdarúgó NB I - A Diósgyőr legyőzésével veretlen maradt a Fehérvár.
2024. Augusztus 04. 08:35, vasárnap |

A Fehérvár 3-1-re legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának első szombati mérkőzésén.

Párizs 2024 - A szombati győztesek. - Éremtáblázat.
2024. Augusztus 04. 08:25, vasárnap |

A párizsi olimpia nyolcadik, szombati versenynapjának győztesei: A párizsi olimpia éremtáblázata a nyolcadik, szombati versenynapot követően (329-ből 142 szám után):

Párizs 2024 - Milák Kristóf aranyérmes 100 méteres pillangóúszásban.
2024. Augusztus 04. 08:21, vasárnap |

Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méteres pillangóúszásban szombaton a párizsi olimpián.

A leggazdagabb magyar családok
2024. Augusztus 04. 06:48, vasárnap |

A Sina család nélkül nem biztos, hogy ma áll a Lánchíd és a Magyar Tudományos Akadémia. Azonban a mesés vagyont az utódok egytől-egyig eltapsolták, így eltűnt a XIX. század legnagyobb családi cégbirodalma.

Ha későn akar öregedni, ideje abbahagyni a rossz szokásokat és mozogni kell!
2024. Augusztus 04. 06:33, vasárnap |

Mit tehetnének saját maguk formába hozására? Különösen a középkorúak számára lényeges kérdés, mit tehetnek, hogy fizikai állapotuk legalábbis emlékeztessen a fiatalabb éveikben megszokottra és együtt egészségük is megmaradjon.

Párizs 2024 - Valter negyedik, Evenepoel a kerékpáros mezőnyverseny bajnoka.
2024. Augusztus 03. 18:15, szombat |

Valter Attila szenzációs versenyzéssel a negyedik helyen ért célba az országúti kerékpárosok férfi mezőnyversenyében a párizsi olimpián, az aranyérmet a duplázó belga Remco Evenepoel nyerte meg.

Párizs 2024 - Betlehem Dávid országos csúccsal döntős 1500 méteres gyorsúszásban.
2024. Augusztus 03. 14:00, szombat |

Betlehem Dávid országos csúccsal a nyolcadik helyen jutott döntőbe, Sárkány Zalán pedig 11. lett 1500 méteres gyorsúszásban szombaton a párizsi olimpián.

Párizs 2024 - Major Veronika bronzérmes női sportpisztolyban.
2024. Augusztus 03. 10:35, szombat |

Major Veronika nagyszerű teljesítménnyel, a döntő közben szétlövést is nyerve bronzérmet szerzett a női sportpisztolyosok szombati fináléjában a párizsi olimpián Chateauroux-ban.

Változik több térségben a Volánbusz menetrendje augusztus 17-től
2024. Augusztus 03. 09:02, szombat |

Több térségben menetrendi módosítások lépnek életbe augusztus 17-től a Volánbusznál - közölte a társaság pénteken az MTI-vel.

NAV: folytatódik a nyári ellenőrzés
2024. Augusztus 03. 09:01, szombat |

A kormány 400 millió forinttal támogatja a hajléktalanellátást
2024. Augusztus 03. 09:00, szombat |

A hajléktalanellátó szervezetek készülnek a téli krízisidőszakra, és a kormány biztosítja az ehhez szükséges forrásokat

Hámori Luca: nem tudnak elijeszteni
2024. Augusztus 03. 08:59, szombat |

Az ökölvívó Hámori Luca úgy fogalmazott: nem tudják elijeszteni, mindent meg fog tenni a győzelemért a férfias külsejű algériai Iman Helif elleni negyeddöntőjében a párizsi olimpia szombati versenynapján.