2024. szeptember 28, szombat - Vencel

Milák a legjobb idővel döntős
2024. Augusztus 03. 08:56, szombat |

Milák Kristóf a legjobb idővel jutott a döntőbe, Kós Hubert pedig 16. helyen végzett 100 méteres pillangóúszásban pénteken a párizsi olimpián.

A húsáruk jelentős része júliusban is olcsóbb volt a tavalyi szintnél
2024. Augusztus 03. 08:54, szombat |

Július közepén a sertés- és baromfihúsok jelentős részének termelői, feldolgozói értékesítési és kiskereskedelmi beszerzési árai is alacsonyabbak voltak mint tavaly ilyenkor - olvasható az Agrárközgazdasági Intézet (AKI) összefogla

Felmérés: Az ügyfelek túlnyomó többsége elégedetten távozott a kormányablakokból
2024. Augusztus 03. 08:53, szombat |

Az ügyfelek túlnyomó többsége elégedetten távozott a kormányablakokból az ügyintézést követően.

Párizs 2024 - Ötvenkét év után magyar csapatarany férfi párbajtőrben.
2024. Augusztus 03. 08:36, szombat |

Ötvenkét év elteltével ismét magyar siker született a férfi párbajtőrözők olimpiai csapatversenyében, mivel a Siklósi Gergely, Koch Máté, Andrásfi Tibor, Nagy Dávid összeállítású válogatott pénteken két fölényes győzelem után.

Párizs 2024 - Milák a legjobb idővel döntős, Kós 16. 100 méteres pillangóúszásban.
2024. Augusztus 03. 08:21, szombat |

Párizs 2024 - A franciák leiskolázásával döntőbe jutott a férfi párbajtőrcsapat.
2024. Augusztus 02. 17:21, péntek |

A francia csapat fölényes legyőzésével - gyakorlatilag leiskolázásával - döntőbe jutott a magyar férfi párbajtőr-válogatott a párizsi olimpián.

EGYENLŐ ESÉLYEKKEL TANDEMKERÉKPÁROKON, A ZÖLD NYUGALOM MAGYAR TENGERÉN.
2024. Augusztus 02. 16:57, péntek |

Hamarosan ünnepélyes megnyitóval veszi kezdetét a 13. Balatont megkerülő tandemkerékpáros túralátássérültek részére, amelyet a Mozdulj! Közhasznú Egyesület szervez.

Jogsi a vakáció ideje alatt.
2024. Augusztus 02. 15:00, péntek |

Nyáron sok fiatal célozza meg a jogosítvány megszerzését. A B-kategóriás tanfolyamra már 17-18 évesen beiratkoznak, hogy minél hamarabb kézbe vehessék az engedélyüket. Ez azonban felelősséggel is jár!

Párizs 2024 - Milák és Kós is középdöntős 100 méteres pillangóúszásban.
2024. Augusztus 02. 11:35, péntek |

Milák Kristóf az első, Kós Hubert a 14. idővel bejutott a középdöntőbe 100 méteres pillangóúszásban pénteken a párizsi olimpián.

Augusztus 20. - A Mákvirág lett idén Magyarország tortája.
2024. Augusztus 02. 08:50, péntek |

A váci Édes Vonal cukrászda cukrásza, Kovács Alfréd Mákvirág nevű, mákos-feketeribizlis-feketeszezámos kreációja nyerte el idén a Magyarország tortája címet.

Párizs 2024 - Gyulay Zsolt: a magyar sportolók közül mindenki helyt állt.
2024. Augusztus 02. 08:41, péntek |

Gyulay Zsolt szerint a magyar olimpiai csapat tagjai olyan sportolók, akikre \"méltán lehetünk büszkék\".