2024. július 31, szerda - Oszkár

Győzött a magyar válogatott Szerbiában, nagy lépést tett a kijutás felé
2023. Szeptember 08. 07:38, péntek |

A magyar labdarúgó-válogatott hátrányból fordítva 2-1-re győzött Szerbia vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozat csütörtöki rangadóján, így megerősítette vezető helyét a csoportban.

Marad a napos, száraz késő nyári idő!
2023. Szeptember 08. 07:30, péntek |

Marad a ragyogó napos idő, kevés felhő délután lehet fölöttünk, de csapadék nem várható.

Szeretnénk végig menni és sok tapasztalatot gyűjteni!
2023. Szeptember 08. 01:11, péntek |

11 gyors vár Ákosra és Tomira a Skoda Fabia R2-ben a Győr ralin.

Belvárosi gyorsasági szakasz és kiegészítő programok a hétvégi futamon.
2023. Szeptember 07. 22:44, csütörtök |

A hétvégén kerül sor a HUMDA országos ralibajnokság idei ötödik futamára, a WHB Győr-ralira, amelynek programját belvárosi gyorsasági szakasz és számos más kísérő esemény is színesíti.

Második Cseh forduló
2023. Szeptember 07. 22:02, csütörtök |

A hétvégén rendezik az FIA CEZ Championship második cseh fordulóját, az ország tradicionális, nagy múltú versenypályáján, az Automotodrom Brno-n.

Para-asztalitenisz Eb - Három magyar érem az egyéni versenyekben!
2023. Szeptember 07. 21:00, csütörtök |

A magyar sportolók három érmet, egy aranyat és két ezüstöt nyertek az egyéni versenyekben a Sheffieldben zajló para-asztalitenisz Európa-bajnokságon.

Megáldatott Salgóbánya kápolnája, 2023. augusztus 20-án.

Ünnep Salgóbányán. Megújult a kis templomunk.

A Magyar falu program keretében közösségi terek újulnak meg az országban.
2023. Szeptember 07. 17:31, csütörtök |

A Magyar falu program keretében országszerte jönnek létre, újulnak meg közösségi terek a kistelepüléseken - mondta a modern települések fejlesztéséért felelős kormánybiztos Laskodon, a helyi közösségi tér átadásán.

A Balatonba zuhant egy rendőrségi helikopter  - Videó
2023. Szeptember 07. 17:25, csütörtök |

A Balatonba zuhant egy rendőrségi helikopter - Videó

A Balatonba zuhant egy rendőrségi helikopter Balatonszéplak közelében csütörtök délután, a balesetnek nincs súlyos sérültje – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK).

Idén 200 helyszínen rendezik meg országszerte a Kulturális örökség napjait.
2023. Szeptember 07. 15:35, csütörtök |

Velünk élő örökség mottóval, 200 helyszínen rendezik meg országszerte szeptember 16-án és 17-én a Kulturális örökség napjait.