2024. július 29, hétfő - Márta

Mexikói Nagydíj - Leclerc rajtolhat az élről.
2023. Október 29. 05:21, vasárnap |

Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Sziliczei-Német ismét 10. 1500 méteren, újra B döntős a női váltó.
2023. Október 29. 05:15, vasárnap |

Sziliczei-Német Rebeka 10. helyen végzett női 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók montreali világkupaversenyén, ahol a női váltó vasárnap a B döntőben szerepelhet.

Női kézilabda BL - Fontos győzelmet aratott a Brest ellen a Debrecen.
2023. Október 28. 20:04, szombat |

A DVSC Schaeffler nagy bravúrt végrehajtva 31-24-re legyőzte a vendég Brest Bretagne együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.

Újra megjelenik a Beatles klasszikus válogatáslemeze
2023. Október 28. 18:15, szombat |

London, 2023. október 28., Az eredeti kiadás 50. évfordulóján újra megjelennek a Beatles klasszikus piros és kék válogatáslemezei.

2011 október 31-én hunyt el Albert Flórián, Aranylabdás futballista, edző, a Nemzet Sportolója
2023. Október 28. 17:17, szombat |

Emlékezzünk halhatatlan legendánkra az egyedüli magyar Aranylabdás labdarúgónkra, Flórira aki ma 12 éve hagyott itt minket !

Karate-vb - Hárspataki ezüstérmes. Kákosy Olívia aranyérmes!
2023. Október 28. 16:00, szombat |

Hárspataki Gábor ezüstérmet nyert a 75 kilogrammosok között küzdelemben (kumite) a Papp László Budapest Sportarénában zajló 26. karate-világbajnokságon.

Akár már november végén versenyezhet Vas Kata Blanka.
2023. Október 28. 12:50, szombat |

Múlt heti edzésbalesete és kulcscsonttörése után akár már november végén versenyezhet Vas Kata Blanka, a jelenlegi legjobb magyar női kerékpáros.

Küzdősportok Világjátéka - Újabb hat magyar érem!
2023. Október 28. 12:38, szombat |

A magyarok hat érmet, négy aranyat és két bronzot szereztek a pénteki versenynapon a Rijádban zajló Küzdősportok Világjátékán.

Ön tudja, hogy ki volt a világhírű Harry Houdini, mágus és szabaduló művész?
2023. Október 28. 10:19, szombat |

Harry Houdini mozgalmas életet élt, leleplezte a spiritualistákat, filmekben játszott, és megszökött a bilincsektől, a kényszerzubbonyoktól és a vízi kínzócellákból.

VIDEÓN - az ŐSZIRÓZSÁS FORRADALOMRÓL, 5 percben
2023. Október 28. 10:00, szombat |

1918. okt. 28. – 1918. okt. 31. Budapesten a felfegyverzett munkások és a katonák tüntetésével kezdetét vette az őszirózsás forradalom.

Ismét helikopterről lövik ki a vadlovakat Ausztráliában
2023. Október 28. 07:56, szombat |

Jóváhagyták a helyi hatóságok a vadlovak helikopteres kilövését az egyik legnagyobb ausztráliai nemzeti parkban. Az állatvilág megóvását célzó döntés - amelyet szükséges intézkedésként ítéltek meg -, nagy vitát váltott ki.