2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Helyi

Egy magyar bronzérem az evezős ifjúsági Eb-n.
2024. Június 04. 08:41, kedd |

A Szente Dóra, Bagdács Szonja összetételű kormányos nélküli kettes bronzérmet nyert a kruszwicai evezős Európa-bajnokságon.

Újabb záporok, zivatarok jönnek!
2024. Június 04. 08:00, kedd |

Eleinte a felhőké lesz a főszerep, főként északon és a Dunántúlon többfelé szükség lesz az esernyőkre. Napközben a felhőzet egyre inkább szakadozik, gomolyossá válik, délután a legtöbb helyen már hosszabb időszakokra kisüt a nap.

Van falu a Balatonnál, ahol minden tizedik ingatlan külföldié
2024. Június 04. 06:21, kedd |

Már nem csak a németek jönnek. Már a tótól távolabbi kis települések jelentik a fő célpontot és vásárolnak hollandok, sőt britek is ingatlant. Minden ötödik lakásvásárló külföldi volt

Salgótarján - merre tovább - lefelé, vagy felfelé?
2024. Június 03. 19:19, hétfő |

A kommunista nem vész el, csak átalakul (Nagy Ervin). Az elmúlt közel 10 év tapasztalata alapján ez a kijelentés szűkebb hazánkra fokozottan igaz.

Salgótarján – a politikai kommunikáció mélyrepülése
2024. Június 03. 17:19, hétfő |

Hogyan lopják a város pénzét? Olvasói levelet kaptunk, amelynek témája közérdekű. Most ezen konkrét téma kapcsán lehetőségünk nyílik, hogy tartalmát megoszthassuk olvasóinkkal.

Minket most néznek hülyének - a bizonyítékokat egy olvasónk bocsátotta rendelkezésünkre
2024. Június 03. 16:06, hétfő |

Olvasói levelet kaptunk - ismét dokumentumok kerültek elő, amelyeket most itt közreadunk. Az InfoNógrád szerkesztősége várja észrevételeit, véleményét, ha Ön is rendelkezik

Ruhákat vásárolt az elrabolt pénzen.
2024. Június 03. 15:00, hétfő |

Először megfenyegette, majd kést szorított a torkához, végül bántalmazta az idős asszonyt az a 42 éves bátonyterenyei nő, akit a rendőrök két nap alatt azonosítottak és elfogtak.

Mare Nostrum - Milák 100 méter pillangón is remek idővel nyert.
2024. Június 03. 08:36, hétfő |

Akárcsak szombaton 200-on, vasárnap 100 méter pillangón is remek idővel nyert Milák Kristóf a Mare Nostrum nemzetközi úszóverseny-sorozat harmadik, utolsó állomásában Monte-Carlóban.

U23-as vívó Eb - Ezüstérmes a párbajtőröző Kovács Gergely.
2024. Június 03. 08:28, hétfő |

A párbajtőröző Kovács Gergely ezüstérmet nyert vasárnap a 23 éven aluli vívók törökországi Európa-bajnokságán, Antalyában.

Gyémánt Liga - Takács Boglárka hatodik Stockholmban.
2024. Június 03. 08:20, hétfő |

Takács Boglárka a hatodik helyen végzett 100 méteren vasárnap az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat stockholmi állomásán.

Női kézilabda BL - Hatodszor aranyérmes a Győr.
2024. Június 03. 08:15, hétfő |

A Győri Audi ETO KC hatodik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel 30-24-re legyőzte a német Bietigheimet a budapesti négyes döntő vasárnapi fináléjában.