2024. július 21, vasárnap - Dániel

Hírek | Helyi

Férfi kézilabda Eb-felkészülés - A magyar válogatott Békéscsabán is legyőzte a lengyeleket.
2023. November 05. 18:00, vasárnap |

A magyar férfi kézilabda-válogatott 36-26-ra nyert Lengyelország ellen a vasárnap Békéscsabán rendezett barátságos mérkőzésen.

Cselgáncs Eb - Tóth Krisztián bronzérmes!
2023. November 05. 17:00, vasárnap |

A 90 kilogrammos Tóth Krisztián bronzérmet nyert a Montpellier-ben zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján.

Cselgáncs Eb - Sipőcz és Tóth is a bronzért küzdhet.
2023. November 05. 13:45, vasárnap |

A +100 kilogrammos Sipőcz Richárd és a 90 kilós Tóth Krisztián is a bronzéremért küzdhet a Montpellier-ben zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján.

Konferencia-liga - Kikapott Antwerpenben az FTC ellen készülő Genk.
2023. November 05. 10:14, vasárnap |

A jövő csütörtökön a Ferencváros vendégeként Konferencia-liga-mérkőzést játszó Genk 3-2-re kikapott a Royal Antwerp otthonában a belga labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

Hamarosan érkezik a kiegészítő nyugdíjemelés.
2023. November 05. 10:06, vasárnap |

Jó hír a nyugdíjasok számára: hamarosan érkezik a kiegészítő nyugdíjemelés - mondta Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója.

Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Négygólos magyar siker a lengyelek ellen.
2023. November 05. 07:21, vasárnap |

A magyar férfi kézilabda-válogatott 31-27-re legyőzte Lengyelországot a szombaton Szegeden rendezett barátságos mérkőzésen.

Jön a hétzáró front.
2023. November 05. 07:00, vasárnap |

Megérkezik a következő front, már éjjel elkezd esni. Országszerte esőt, záporokat, zivatarokat és felerősödő, helyenként viharos szelet hoz magával, néhol kiadós csapadék eshet.

A pécsi labdarúgás nagyjai előtt tisztelegtek a baranyai vármegyeszékhelyen.
2023. November 05. 06:21, vasárnap |

Gálaestet tartottak az élvonalbeli pécsi labdarúgás egykori kiváló játékosai, edzői, sportvezetői tiszteletére a baranyai vármegyeszékhelyen szombaton.

Sportlövő BL - A légpuskás csapat arany-, a légpisztolyos ezüstérmes!
2023. November 05. 06:00, vasárnap |

A magyar légpuskás csapat arany-, a légpisztolyos pedig ezüstérmet szerzett szombaton az első alkalommal kiírt sportlövő Bajnokok Ligájában, a Hotel Mercure Budapest Castle Hill szállodában.

Brazil Nagydíj - Verstappen nyerte a sprintfutamot.
2023. November 04. 20:00, szombat |

A második helyről rajtoló Max Verstappen, a Red Bull háromszoros világbajnok versenyzője nyerte a Forma-1-es Brazil Nagydíj szombati sprintfutamát.

Minifutball-vb - Bronzérmes a magyar válogatott!
2023. November 04. 17:00, szombat |

A magyar minifutball-válogatott bronzérmet szerzett az egyesült arab emírségekbeli Rász el-Haimában zajló világbajnokságon.

Rövidpályás úszó Eb - Húszfős magyar csapat utazik Bukarestbe!
2023. November 04. 16:50, szombat |

Nyolc férfi és tizenkét női versenyző képviseli majd Magyarországot a december 5. és 10. között Bukarestben sorra kerülő rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.