2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Helyi

iPhone telefonod van? Akkor ezt olvasd el!
2024. Február 29. 16:57, csütörtök |

1955 február 24-én született Steve Jobs amerikai informatikus, az Apple cég alapítója. Üzletember és feltaláló, akinek saját meghatározása szerint célja a könnyen kezelhető,

Légfegyveres Eb - Messze voltak a döntőtől a magyar férfi pisztolyosok.
2024. Február 29. 15:00, csütörtök |

A férfi pisztolyosok versenyében messze voltak a finálétól a hazai versenyzők a győri olimpiai kvalifikációs légfegyveres Európa-bajnokságon, melyen legjobb magyarként Trájer Szabolcs a 43. helyen végzett.

Bahreini Nagydíj - Ricciardo nyerte az idény első szabadedzését.
2024. Február 29. 13:40, csütörtök |

Daniel Ricciardo, az RB F1 Team ausztrál versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es világbajnokság idénynyitó Bahreini Nagydíjának első szabadedzésén.

F1: Szombati futammal indul a 2024-es Forma-1-es szezon.
2024. Február 29. 12:00, csütörtök |

Az uborkaszezonban a csapatvezetők voltak terítéken, na meg az Andretti elutasítása. A legnagyobbat mégis Lewis Hamilton Ferrarihoz igazolása szólt.

Módosította a sprinthétvégékre vonatkozó szabályait az FIA.
2024. Február 29. 10:50, csütörtök |

A „sprintszétlövés” kifejezést törölték a szabályzatból, az új menetrend részeként változnak a parc fermé-szabályok.

Bűncselekmények sora!
2024. Február 29. 10:35, csütörtök |

A rétsági rendőrök őrizetbe vettek egy 20 éves férfit, aki lopások mellett engedély nélkül vitt el egy gépkocsit is.

Fedett pályás atlétikai vb - Idei legjobb eredmények, döntő és pontszerző helyezés a cél.
2024. Február 29. 09:00, csütörtök |

A magyar csapat tíz fővel utazik a péntektől vasárnapig Glasgowban sorra kerülő fedett pályás atlétikai világbajnokságra, amelyen az idei legjobb eredményekkel, döntős szerepléssel és egy pontszerző hellyel lenne elégedett.

Influenza - NNGYK: töb mint 55 ezren fordultak orvoshoz a múlt héten.
2024. Február 29. 08:45, csütörtök |

A figyelőszolgálatban részt vevő orvosok jelentései szerint 55 100-an fordultak múlt héten orvoshoz influenzás tünetekkel.

Átadták az Év Befektetője díjakat.
2024. Február 29. 08:30, csütörtök |

Kilenc kategóriában adták át a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) elismerését, az Év Befektetője díjakat a 2023-ban legkiemelkedőbb teljesítményt elérő külföldi és magyar vállalatoknak szerdán a Szépművészeti Múzeumban.

Férfi kézilabda BL - A Szeged egy góllal kikapott a német bajnok Kieltől.
2024. Február 29. 08:15, csütörtök |

A Szeged házigazdaként 28-27-re kikapott a német THW Kieltől szerdán a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában.

Tavaszi idővel búcsúzik a február.
2024. Február 29. 08:00, csütörtök |

változóan felhős-napos, de tavaszias időben lesz részünk. Jelentős csapadékra sehol sem kell számítani, csupán néhol alakulhat ki átmenetileg gyenge eső, kisebb zápor.

Női kézilabda Eurokupa - Magabiztos siker Tatabányán a svájciak ellen.
2024. Február 28. 18:50, szerda |

A magyar női kézilabda-válogatott - második félidei jó teljesítményével magabiztos sikert aratva - 38-26-ra legyőzte Svájc együttesét az Eurokupában szerdán, Tatabányán.