A Salgótarjáni Rendőrkapitányság munkatársa rangos elismerést vehetett át az áldozatsegítés területén nyújtott példamutató munkájáért.

„Dezsőnek meg kell halnia”! Kállai Ferenc felülmúlhatatlan alakításainak egyike "A tanú". Bacsó Péter által 1968–1969-ben rendezett,

2024. Február 26. 09:01, hétfő |

A színésznő több mint ötven éven át volt a Vígszínház társulatának tagja, ahol emlékezetes alakítások, legendás szerepek sora fűződik nevéhez, emellett számtalan magyar filmben szerepelt.

Tényleg lehallgat a mobilunk?
2024. Február 26. 08:53, hétfő |

Idegenekkel beszélgetsz az autógumikról, és 10 percen belül jön a tèli gumi hirdetés az Instán, Facebookon… és nem csak ott.

Cselgáncs European Open - Két magyar érem Varsóban.
2024. Február 26. 08:30, hétfő |

Nerpel Gergely ezüst-, Czerlau Jennifer bronzérmet nyert vasárnap a cselgáncsozók Varsóban megrendezett olimpiai kvalifikációs European Open-viadalán.

Labdarúgó NB I - Fölényes FTC-győzelem a derbin.
2024. Február 26. 08:21, hétfő |

A címvédő Ferencváros 5-0-ra nyert az Újpest otthonában vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának rangadóján.

Devizapiac - Gyengült a forint árfolyama reggelre.
2024. Február 26. 08:10, hétfő |

Gyengült a forint árfolyama hétfő reggelre a péntek esti jegyzéséhez képest a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.

Kora tavaszi idő kisebb esővel, záporral.
2024. Február 26. 08:00, hétfő |

Kezdetben északon és helyenként az Alföldön alakulhat ki eső, zápor, majd napközben már csak elszórtan számíthatunk átmenetileg kisebb esőre, záporra. Több tájegységünkön is több órára kisüt a nap.

Labdarúgó NB I - Először nyert Kisvárdán a Paks.
2024. Február 25. 17:00, vasárnap |

Az éllovas Paks 1-0-ra győzött Kisvárdán vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójában.

Vindics-Tóth Lili Anna 13. lett a portugáliai mezei futó viadalon.
2024. Február 25. 16:15, vasárnap |

Vindics-Tóth Lili Anna 13. helyen zárt a nemzetközi atlétikai szövetség mezei futó versenysorozatának arany kategóriás viadalán, melyre a portugáliai Algarve városában került sor.

Korosztályos vívó Eb - Bronzérmes a kadet férfi kardcsapat.
2024. Február 25. 16:00, vasárnap |

Bronzérmet nyert a magyar férfi kadet kardválogatott a nápolyi korosztályos vívó Európa-bajnokság negyedik napján.

UAE Tour - Valter az összetettben és a zárószakaszon is ötödik.
2024. Február 25. 13:40, vasárnap |

Valter Attila az ötödik helyen zárta vasárnap az Egyesült Arab Emírségek országúti kerékpáros körversenyét, amelynek utolsó etapján ötödikként tekert célba a hegyi befutóban.