2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Gyorsasági kamion Eb - Négyből négy futamgyőzelem Kiss Norbert idénynyitó mérlege.
2024. Május 27. 08:43, hétfő |

A szombati naphoz hasonlóan vasárnap is megszerezte az első rajthelyet, majd mindkét futamot megnyerte a címvédő és ötszörös Európa-bajnok Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője a gyorsasági kamion Eb szezonnyitó misanói fordulóján.

Atlétikai Magyar Nagydíj Sorozat - Takács Boglárka 200-on is magyar csúcsot döntött.
2024. Május 27. 08:35, hétfő |

Takács Boglárka a 100 méteren felállított új magyar csúcsa után 200 méteren is nemzeti rekorddal győzött vasárnap, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség kontinentális sorozatának bronz kategóriájú budapesti versenyén.

Egy magyar bronzérem az U23-as birkózó Eb zárónapján.
2024. Május 27. 08:28, hétfő |

Korcsog Milán bronzérmes lett a szabadfogásúak 125 kilogrammos súlycsoportjában a bakui U23-as birkózó Európa-bajnokság zárónapján.

Mészáros Krisztofer világkupa-bronzérmes Bulgáriában.
2024. Május 27. 08:21, hétfő |

Mészáros Krisztofer korláton bronzérmes lett a várnai torna világkupa-viadalon.

Öttusa vk-döntő - Magyar győzelem vegyes váltóban.
2024. Május 27. 08:12, hétfő |

Aranyérmes lett a Gulyás Michelle, Szép Balázs páros vegyes váltóban az öttusázók ankarai világkupa-döntőjében.

Rg Eb - Pigniczki Fanni ötödik lett szalaggal.
2024. Május 27. 08:08, hétfő |

Pigniczki Fanni az ötödik helyen végzett a szalag döntőjében a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján.

Nyáriasan meleg idővel indul a hét.
2024. Május 27. 08:00, hétfő |

Sok napsütésre készülhetünk, a gomolyokból csak néhol alakulhat ki rövid ideig tartó zápor, esetleg zivatar.

Találtak egy potenciálisan lakható bolygót
2024. Május 27. 06:42, hétfő |

Találtak egy potenciálisan lakható bolygót a Föld közelében, 42 Celsius-fok lehet a felszínén. Hamarosan a James Webb űrteleszkóp is megvizsgálja a Gliese 12b nevű exobolygót,

A héten is meleg, záporos-zivataros időjárás várható
2024. Május 27. 06:00, hétfő |

A hét elején átmenetileg csökken a csapadék valószínűsége, majd a hét közepétől ismét megnő a záporok, zivatarok esélye, pénteken több helyen is lehet eső.

Egygólos ajkai sikerével kilenc év után feljutott az ETO Győr

Az ETO FC Győr 1-0-ra legyőzte a vendéglátó és a mérkőzést emberhátrányban befejező Ajkát a labdarúgó NB II 34., utolsó fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel feljutott az élvonalba.

Számos halálos áldozata és több tucat sérültje van az Egyesült Államok középső államait sújtó újabb viharoknak

Legkevesebb tízen meghaltak, köztük gyerekek az Egyesült Államok középső államaiban kialakult tornádókban vasárnapra virradóra.