2024. július 30, kedd - Judit

A kormány a leghatározottabban fellép a fogyasztók megtévesztése ellen, a családok védelme és az infláció csökkentése érdekében
2023. Szeptember 18. 09:34, hétfő |

A háború és a rendkívül káros brüsszeli szankciók az egekbe lökték az inflációt.

Meleg, szeles idővel indul a hét.
2023. Szeptember 18. 06:45, hétfő |

Hajnalban északkeleten néhol pára, köd képződhet, ami délelőtt gyorsan feloszlik majd. Napközben nyugat felől megnövekszik a fátyolfelhőzet, de túlnyomóan napos, száraz időre készülhetünk.

Magyar középiskolás sikere az EU Fiatal tudósok versenyén
2023. Szeptember 18. 06:00, hétfő |

Jelentős magyar siker született az Európai Unió által évente szervezett legrangosabb tehetségkutató verseny döntőjében.

Folytatódik a nyáriasan meleg idő a héten is

A héten is folytatódik a nyáriasan meleg időjárás 25-30 Celsius-fokos maximumokkal.

Rekordot állított fel Gazdag

Gyémánt Liga - Armand Duplantis hetedik világcsúcsa rúdugrásban!
2023. Szeptember 17. 23:00, vasárnap |

Az olimpiai bajnok svéd Armand Duplantis 6,23 méterre javította a férfi rúdugrás világcsúcsát az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat eugene-i döntőjének második napján.

Sportlövő vk - Péni István bronzérmes Rióban!
2023. Szeptember 17. 22:22, vasárnap |

Megszületett a magyar küldöttség harmadik érme a Rio de Janeiróban zajló sportlövő világkupaversenyen: Péni István harmadik lett a férfiak 50 méter puska három testhelyzetű versenyszámában.

Gyémánt Liga - Gudaf Tsegay fantasztikus világcsúcsa női 5000 méteren.
2023. Szeptember 17. 22:10, vasárnap |

A kétszeres világbajnok etióp Gudaf Tsegay majdnem öt másodpercet javított a női 5000 méteres síkfutás világcsúcsán az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat eugene-i döntőjének második napján

Mészáros Eszter és Pekler Zalán ezüstérmes a riói sportlövő vk-n!
2023. Szeptember 17. 21:30, vasárnap |

Megszületett a magyar küldöttség első érme a Rio de Janeiróban zajló sportlövő világkupaversenyen: a Mészáros Eszter, Pekler Zalán kettős második helyen végzett a 10 méter légpuska vegyes csapat versenyszámban.

Vuelta a Espana - Kuss és a Jumbo-Visma történelmi sikere, Valter a 22. helyen zárt!
2023. Szeptember 17. 20:30, vasárnap |

Az amerikai Sepp Kuss győzött a vasárnap zárult Vuelta a Espanán, amelyen Valter Attila a 22. helyen végzett, csapatuk, a Jumbo-Visma pedig történelmi triplázást hajtott végre azzal, hogy egy évben megnyerte a Giro d\'Italiát, a Tour de Franc

Major Veronika aranyérmes a riói sportlövő világkupán!
2023. Szeptember 17. 19:00, vasárnap |

Major Veronika aranyérmet nyert a 25 méter pisztoly versenyszámban a sportlövők Rio de Janeiróban zajló világkupaversenyének vasárnapi napján.