2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

Szoboszlai gólt lőtt, a Leipzig megvédte címét
2023. Június 04. 08:21, vasárnap |

A góllal záró Szoboszlai Dominikkal, illetve Willi Orbánnal felálló RB Leipzig megvédte címét a labdarúgó Német Kupában azzal, hogy a szombati, berlini fináléban 2-0-ra legyőzte az Eintracht Frankfurtot.

Előnyben a címvédő Szeged a döntőben
2023. Június 03. 06:00, szombat |

A címvédő Szeged házigazdaként 31-25-re legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda NB I döntőjének első, pénteki mérkőzésén.

Zsolti nagyon eltalálta a ritmust és én is!
2023. Június 02. 22:28, péntek |

A miskolci ralis legénység, a hétvégén bevetette magát a Velenje környéki hegyekbe.

Nyirád után újabb meglepetésre készül a portugál EB-futamon Benyó Máté
2023. Június 02. 18:02, péntek |

A hétvégén Montalegre Circuit-on folytatódik a 2023-es Rallycross Európa-bajnokság, ahol újabb nagy huszárvágásra készül Benyó Máté a Korda Racing versenyzője aki vezeti a hazai bajnokságot.

Női labdarúgó NB I - Sorozatban negyedszer bajnok a Ferencváros
2023. Június 02. 07:47, péntek |

A Ferencváros megvédte címét a női labdarúgó NB I-ben, mivel 3-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a döntő második mérkőzésén, csütörtökön.

Salgó Rallye: Vincze Feriék három év után nyertek bajnokit, csúcson a Korda Racing
2023. Június 02. 07:40, péntek |

Az elmúlt hétvégén folytatódott a 2023-as HUMDA Magyar Rallye Bajnokság, mégpedig a Salgó Rallye keretein belül. A viadal remekül zárult, ugyanis a Korda Racing három párosából kettő megnyerte a viadalt.

A Forza Racinghez igazol Gender Tamás Junior
2023. Június 01. 11:28, csütörtök |

Abban a Forza Racing csapatban folytatja tovább nemzetközi sportpályafutását Gender Tamás Junior, amelynek története az alapító szerint George Russell bajnoki címével kezdődött.

A Sevilla nyerte az Európa Liga budapesti döntőjét
2023. Június 01. 07:37, csütörtök |

A Sevilla 1-1-es döntetlent követően 11-esekkel felülmúlta az AS Romát a labdarúgó Európa-liga szerdai döntőjében, melyet a Puskás Arénában rendeztek.

Kovács Bálint: “Remekül szolgálta a felkészülésünket ez a hétvége a spa-i 24 órásra”
2023. Május 31. 16:09, szerda |

A H-Moto Team pilótája ezúttal az Alpok Adria Bajnokság szezonnyitóján állt rajthoz a Slovakiaringen.