2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

Harc az elemekkel és újabb értékes pontok
2023. Június 14. 20:10, szerda |

A Slovakiaringen folytatta az idei versenyévadot a Gender Racing Team, az FIA Kamion Európa Bajnokság aktuális fordulójának betétfutamaként.

Nikolics Nemanja bejelentette visszavonulását
2023. Június 11. 14:16, vasárnap |

Bejelentette visszavonulását Nikolics Nemanja 43-szoros magyar válogatott labdarúgó.

Bajnokok Ligája - A Manchester Cityé a trófea
2023. Június 11. 09:14, vasárnap |

A Manchester City nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2022/23-as kiírását, mivel szombaton az isztambuli fináléban 1-0-ra legyőzte az Internazionale együttesét.

A dán Martin Albertsen lett a Ferencváros női kézilabdacsapatának vezetőedzője
2023. Június 10. 13:41, szombat |

A dán Martin Albertsen lett a FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának vezetőedzője.

Szegedi győzelmével négy év után újra bajnok a Veszprém
2023. Június 10. 08:37, szombat |

A Veszprém négy év után ismét bajnok lett a férfi kézilabda NB I-ben, mivel péntek este 31-27-re győzött a Szeged otthonában a döntő harmadik mérkőzésén.

Új néven még értékesebb pontokért
2023. Június 09. 13:24, péntek |

A hétvégén a Slovakiaringen folytatja az idei versenyévadot a Gender Racing Team.

BL döntő - Vajon összejön a triplázás a Citynek?
2023. Június 09. 13:15, péntek |

A West Ham United 58 év után nyert európai trófeát
2023. Június 08. 07:11, csütörtök |

A West Ham United nyerte a második alkalommal kiírt labdarúgó Konferencia-ligát, mivel szerdán a prágai döntőben 2-1-re legyőzte a Fiorentinát.

Hetedik lett Portugáliában Benyó Máté, aki újoncként a legjobb magyar az Eb-mezőnyben
2023. Június 06. 18:45, kedd |

A hétvégén Portugáliában folytatódott a 2023-as Rallycross Európa-bajnokság, és a nemzetközi mezőnyben idén bemutatkozó Benyó Máté (ERX1) ismételten bizonyította EB-újoncként, hogy a legjobbak közt a helye.

Túl a második gokart OB-n
2023. Június 06. 15:30, kedd |

A DD2 Masters kategóriában indult Nagy Matyi, az RMC Hungary második OB futamán a Dakar Ringen.

Újra a TOP10-ben Kovács Bálint az IDM második versenyhétvégéjén
2023. Június 06. 15:22, kedd |

A H-Moto Team pilótája, Kovács Bálint tovább folytatta a menetelését az IDM 2023-as idényének második versenyhétvégéjén.

A Ferencváros legyőzésével megvédte címét a Vipers, a Győré lett a bronzérem
2023. Június 05. 07:37, hétfő |

A Ferencváros 28-24-re kikapott a címvédő norvég Vipers Kristiansandtól a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjében, a budapesti négyes döntő utolsó mérkőzésén.