2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

Benyó Máté: „Egy új autót rakott össze nekem a csapat, ezt meg kell hálálnom…”
2023. Augusztus 09. 14:08, szerda |

A hétvégén Belgiumban folytatódik a Rallycross EB. Benyó Máté elmondta a nyári szünetben néhány fejlesztést hajtottak végre az autóján, melyekkel reményeik szerint növelni tudják a versenygép teljesítményét.

Kovács Bálint: „Ha lett volna egy kis szerencsém, akár a dobogó is meglehetett volna…”
2023. Augusztus 08. 17:47, kedd |

A H-Moto Team pilótája, Kovács Bálint a múlt hétvégén az osztrák Red Bull Ringen folytatta szereplését az IDM 2023-as idényében.

Debrecen a Fiorentinával, a Ferencváros a litván vagy a svéd bajnokkal találkozhat, ha továbbjut
2023. Augusztus 08. 07:44, kedd |

A Debrecen az előző kiírásban döntős olasz Fiorentinával, míg a Ferencváros a litván Zalgiris Vilnius és a svéd Häcken párharcának vesztesével találkozhat labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének az utolsó fordulójában.

Bundesliga 2 - Második meccsét is elveszítette Dárdaiék Herthája
2023. Augusztus 05. 08:56, szombat |

Második mérkőzését is elveszítette Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban.

Atlétikai vb - Bemutatkozott a kabalafigura, Youhuu
2023. Augusztus 04. 13:54, péntek |

Bemutatkozott Youhuu, a rackajuh, az augusztus 19-én rajtoló budapesti atlétikai világbajnokság kabalafigurája, amely a szervezők szerint életre szóló élményt biztosít majd a versenyre kilátogatóknak.

Két magyar csapat továbbjutott, kettő kiesett a Konferencia ligából
2023. Augusztus 04. 07:36, péntek |

A Fradi kettős győzelemmel, míg a Debrecen büntetőpárbaj után lépett tovább.

A szocialista Formula 1
2023. Augusztus 01. 22:06, kedd |

1986-ig nem járt a Formula 1 a Vasfüggöny mögött, a szocialista országok azonban szerettek volna maguknak is egy együléses szériát. Ez lett a Formula Eastern, ami kicsit lassú volt, kicsit barkácsolt volt, de legalább a miénk volt.

F4 CEZ Hazai pályán
2023. Augusztus 01. 13:18, kedd |

A félidő után hazai pályákon folytatódik ezen a hétvégén a cseh szervezésű F4 CEZ Championship a Gender Racing számára is.

Hazaérkezett a világbajnok vízilabda-válogatott
2023. Augusztus 01. 07:32, kedd |

Megérkezett Budapestre a két napja Fukuokában világbajnoki címet szerző férfi vízilabda-válogatott, amelyet sportvezetők, korábbi legendás játékosok és többszáz rajongó ünnepélyes keretek között fogadott a Duna Arénában.

Belga Nagydíj - Verstappen a hatodik helyről rajtolva is nyert
2023. Július 31. 07:42, hétfő |

A rajtbüntetés miatt csak hatodikként startoló Max Verstappen, a Red Bull címvédő és kétszeres világbajnok versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Belga Nagydíjat, így tovább növelte az előnyét az összetettben.

Címét megvédve világbajnok a női kardcsapat
2023. Július 31. 07:40, hétfő |

Címét megvédve aranyérmet nyert vasárnap a magyar női kardcsapat a milánói olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.