2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

Atlétikai vb - Egy érem és 3-4 döntős helyezés várható a magyaroktól
2023. Augusztus 18. 07:34, péntek |

A rekordlétszámú indulóval egy sikert már a rajt előtt elkönyvelhet a Magyar Atlétikai Szövetség szakvezetése, amely Halász Bence éremesélye mellett 3-4 döntős szerepléssel számol a szombaton kezdődő budapesti világbajnokságon.

Napokon belül beindul a gumifüst őrület!
2023. Augusztus 17. 20:18, csütörtök |

Hamarosan kezdetét veszi a 2023-as TRACKWOOD a RabócsiRingen!

Atlétikai vb - Már majdnem 340 ezer vendégéjszakát foglaltak Budapestre
2023. Augusztus 17. 07:08, csütörtök |

Már majdnem 340 ezer vendégéjszaka-foglalást fogadtak a budapesti szálláshely-szolgáltatók az atlétikai világbajnokság idejére - közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) szerdán az MTI-vel.

Először győzött a Manchester City
2023. Augusztus 17. 07:00, csütörtök |

Kerkezzel a kezdőben döntetlennel kezdett a Bournemouth
2023. Augusztus 13. 08:07, vasárnap |

A Bournemouth - Kerkez Milossal a kezdőcsapatban - hazai döntetlennel kezdte a labdarúgó Premier League új idényét.

Juhász Csaba - Pásztor Tamás ralipáros a 2023-as Roma Ralin
2023. Augusztus 11. 21:52, péntek |

Egy igazán pilótát, és versenyautót sem kímélő Roma ralin 106 ralipárosból 69-en értek célba.

Benyó Máté: „Valaki vegye le a rontást rólam…”
2023. Augusztus 11. 17:17, péntek |

A hétvégén Belgiumban folytatódott a 2023-as Rallycross Európa-bajnokság. Benyó Máté, a Korda Racing versenyzője sajnos újfent – immár zsinórban harmadszor – önhibáján kívül fejezte be idő előtt a metteti viadalt.

Gól nélküli döntetlent ért el a Debrecen a Rapid Wien otthonában
2023. Augusztus 11. 07:27, péntek |

A Debrecen gól nélküli döntetlent ért el az osztrák Rapid Wien otthonában a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc csütörtöki első mérkőzésén.

Hatot lőtt idegenben, már az odavágón eldöntötte a továbbjutást a Fradi
2023. Augusztus 11. 07:24, péntek |

A Ferencváros fölényes, 6-1-es győzelmet aratott a máltai Hamrun Spartans vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc csütörtöki első mérkőzésén.

Értékes pontok egy nosztalgikus helyszínen
2023. Augusztus 10. 16:31, csütörtök |

A hétvégén a csehországi Mostban folytatódott az FIA CEZ F4 Championship, a bajnokság második félidejének kezdetével, ahol rögtön három versenyfutamot kellett teljesítenie a versenyzőknek.

Átlépte a 300 ezret az eladott jegyek száma
2023. Augusztus 10. 07:50, csütörtök |

Tíz nappal a rajt előtt átlépte a 300 ezret a budapesti atlétikai világbajnokságra eladott jegyek száma.