2024. július 21, vasárnap - Dániel

Hírek | Sport

Paralimpia 2016 - Sors ezüstérmes, Tóth negyedik 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:42, hétfő |

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás nagyszerű versenyzéssel ezüstérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi napján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka bronzérmes 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:40, hétfő |

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi versenynapján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka ezüstérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 11. 08:39, vasárnap |

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján.

Füge Krisztián: versenyről versenyre!
2016. Szeptember 09. 08:25, péntek |

Autós Gyorsasági Verseny Slovakiaring - ETRC Kamion EB betét futam Hungaroring. Füge Krisztián autóversenyzőt kérdezem a versenyei után.

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem
2016. Szeptember 09. 07:41, péntek |

Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.

Erdős Csaba és a Extreme Technical Weekend
2016. Szeptember 08. 11:05, csütörtök |

Extreme Technical Weekend IV. + Smoke&Charm Évadzáró Országos Diesel Találkozó - 2016.09.11. - Hungaroring Erdős Csabát kérdezem a szeptember 11-i Extreme Technical Weekend IV. előtt.

Ámon Olivér és a Extreme Technical Weekend
2016. Szeptember 08. 11:02, csütörtök |

Extreme Technical Weekend IV. + Smoke&Charm Évadzáró Országos Diesel Találkozó - 2016.09.11. - Hungaroring Ámon Olivér profi drift versenyzőt kérdezem a szeptember 11-i Extreme Technical Weekend IV. előtt.

Magyar-svájci - Szerda estétől már mindenki vehet jegyeket
2016. Szeptember 08. 10:37, csütörtök |

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) már szerda estétől elérhetővé tette a jegyvásárlást mindenki számára a Svájc elleni világbajnoki selejtezőre.

Nyolc és félmilliárd dollárért veszi át a Forma-1-et egy amerikai cég
2016. Szeptember 08. 07:41, csütörtök |

Az amerikai Liberty Media cég lesz a Forma-1 többségi tulajdonosa, amely 8,5 milliárd dollárért vásárolja fel a világbajnokságot működtető cégtől a szükséges részvényeket.

Paralimpia 2016 - Fellobbant a láng Rióban
2016. Szeptember 08. 07:39, csütörtök |

Tizenhét nappal az olimpia zárása után helyi idő szerint szerdán este ismét fellobbant a láng Rio de Janeiróban, és ezzel megkezdődött a XV. paralimpia,

Feröeri-magyar - Gól nélküli döntetlen a vb-selejtezős nyitányon
2016. Szeptember 07. 07:39, szerda |

A magyar labdarúgó-válogatott kedden gól nélküli döntetlennel kezdett Feröer-szigetek vendégeként a 2018-as, oroszországi világbajnokság selejtezős nyitányán.

Feröeri-magyar - Storck: új kihívás, új cél lebeg a válogatott előtt
2016. Szeptember 06. 07:49, kedd |

Az elmúlt időszakot lezárta a magyar labdarúgó-válogatott, új kihívás, új cél lebeg előtte, mégpedig a világbajnoki selejtezők sikeres megvívása -