2024. július 21, vasárnap - Dániel

Hírek | Sport

Őszi bajnoki szüret a 20 éves RabócsiRingen!
2016. Szeptember 19. 13:11, hétfő |

Szeptember 24-25. (szombat-vasárnap). Több mint 100 pilóta várja a rajtot az év utolsó előtti megmérettetésén, melyen több kategóriában is bajnokot avathatnak!

Kurucz Tamás és az autocross
2016. Szeptember 19. 10:39, hétfő |

Pintér kupa 6.forduló Kecelring - 2016.10.02. Kurucz Tamás autocross versenyzőt, egy BMW IX pilótáját kérdezem az október má-sodiki verseny előtt.

Paralimpia 2016 - Kialudt a láng Rióban
2016. Szeptember 19. 07:33, hétfő |

A helyi idő szerint vasárnap esti záróünnepségen kialudt a láng Rio de Janeiróban, s ezzel befejeződött a XV. paralimpia, a mozgássérült, látássérült és enyhe értelmi sérült sportolók legnagyobb sporteseménye,

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás aranyérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:18, szombat |

A kilencedik versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a riói paralimpián: Tóth Tamás pénteken elsőként csapott a célba az S9-es sérültségi kategória 100 méteres hátúszó számának döntőjében.

Paralimpia 2016 - Ezüstérmes a női tőrcsapat
2016. Szeptember 17. 19:16, szombat |

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Hajmási Éva összeállítású magyar válogatott ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók tőr csapatversenyében a paralimpia pénteki napján, miután a döntőben 45-28-ra kikapott Kínától.

Paralimpia 2016 - Vereczkei Zsolt bronzérmes 50 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:08, szombat |

Vereczkei Zsolt bronzérmet nyert az S5-ös sérültségi kategória 50 méteres hátúszó számában a riói paralimpia pénteki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Biacsi Ilona ezüstérmes, testvére ötödik 1500 méteren
2016. Szeptember 16. 17:20, péntek |

Biacsi Ilona nagyszerűen versenyezve ezüstérmet szerzett a T20-as kategória 1500 méteres síkfutó számában a riói paralimpia pénteki napján. Ikertestvére, Bernadett az ötödik helyen végzett.

Murvára fel!
2016. Szeptember 16. 16:37, péntek |

Liepaja Rallye 2016.09.16-18. Várkonyi Szabolcs - Csányi Botond Peugeot 208 R2 - Ritmus A.S.E.

Paralimpia 2016 - Magyar érmesek
2016. Szeptember 16. 07:44, péntek |

A riói nyári paralimpia magyar érmesei:

Paralimpia 2016 - Bronzérmes a női párbajtőr csapat
2016. Szeptember 16. 07:42, péntek |

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Veres Amarilla összeállítású magyar válogatott bronzérmet szerzett a kerekesszékes vívók női párbajtőr csapatversenyében a riói paralimpia csütörtöki napján.

Paralimpia 2016 - Sors Tamás és Konkoly Zsófia bronzérmes 100 pillangón
2016. Szeptember 16. 07:37, péntek |

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás és Konkoly Zsófia egyaránt bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Célegyenesben
2016. Szeptember 16. 00:00, péntek |

SOLID Racing Team - Salgó 2016 - 2016. 09. 17-18. Merencsics Árpád - Szemmelroth Anetta, Suzuki Swift Gti MK1