Jövő hétvégén több mint egy évtized után rendeznek ismét rangos motokrosszversenyt Magyarországon.

2017. Június 28. 12:43, szerda |

Július 15-én és 16-án zajlik le nem csak Máriapócs, hanem Magyarország első EBISU DRIFT MATSURI-ja, melyen egyetlen szabály lesz csak, még pedig az, hogy nincs szabály.

Michelisz nyerte a túraautó-vb portugál főfutamát
2017. Június 26. 07:25, hétfő |

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.

Azeri Nagydíj - Ricciardo nyert, Vettel negyedik, Hamilton ötödik
2017. Június 25. 18:32, vasárnap |

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi, kaotikus Forma-1-es Azeri Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető Sebastian Vettel negyedik, Lewis Hamilton pedig ötödik lett.

Rally: Imádom, ha egy terv sikerül!
2017. Június 22. 20:35, csütörtök |

Berényi László - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 Székesfehérvár Rallye 2017.06.09-11.

Autocross: Irány Matschenberg!
2017. Június 22. 07:35, csütörtök |

Interjú Kis Ádám autocross versenyzővel a hétvégi Európa Bajnokság előtt.

Rally: A harmadik hely volt a maximum
2017. Június 21. 17:33, szerda |

A szezon negyedik futamán, a Székesfehérvár Rallye-n ismét dobogóra állt a Vincze Ferenc - Bazsó Attila kettős.

Jövőre is július végén lehet a Forma-1-es Magyar Nagydíj
2017. Június 20. 05:05, kedd |

A Nemzetközi Autósport Szövetség (FIA) nyilvánosságra hozta a Forma-1-es világbajnoki sorozat 2018-ra tervezett versenynaptárát, amely szerint július végén lesz a Magyar Nagydíj.

Izraeli csapat ellen kezd a Bajnokok Ligájában a Honvéd
2017. Június 19. 13:18, hétfő |

A magyar bajnok Budapest Honvéd az izraeli Hapoel Beer-Seva ellen kezdi meg szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

Brit és német siker a DTM mogyoródi versenyén
2017. Június 18. 19:51, vasárnap |

Paul Di Resta, illetve René Rast sikerét hozta a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi versenyhétvégéje.