2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Osztrák Nagydíj - Bottas indul az első helyről
2017. Július 08. 16:54, szombat |

Valtteri Bottas nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

Autocross: Nem veszem el a gázt!
2017. Július 08. 07:07, szombat |

Magyar Autocross Országos Bajnokság Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Szeghalom - 2017.07.08-09. Levianus Motorsport

Rally: Okosan, ésszel…
2017. Július 06. 11:26, csütörtök |

Interjú Farkas Kálmán csapatvezetővel a 24. Veszprém Rally előtt. Berényi László - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 Veszprém Rallye 2017.07.07-09.

Szépen elintézték focistáink az andorrai vereséggel az óriási FIFA-visszaesést
2017. Július 06. 10:34, csütörtök |

Magyarország 24 helyet rontva a 33-adikról az 57. helyre került a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, amelynek élére - két év szünet után - a friss Konföderációs Kupa-győztes németek ugrottak.

Újabb jegyeket hoztak forgalomba Vizes vb-re
2017. Július 06. 05:00, csütörtök |

Újabb jegyek vásárolhatók a jövő pénteken kezdődő budapesti vizes világbajnokságra.

Brutális összeg Messi kivásárlási ára
2017. Július 05. 09:37, szerda |

Egybehangzó spanyol és brit sajtóértesülések szerint hamarosan 2021-ig meghosszabbítja szerződését Barcelonában az ötszörös aranylabdás labdarúgó, Lionel Messi.

A feljutás után a rögbiseknek a csillagos ég a határ
2017. Július 05. 05:00, szerda |

A hetes magyar rögbiválogatott tagjai szerint határ a csillagos ég azok után, hogy hétvégén százszázalékos teljesítménnyel feljutottak az Európa-bajnokság második osztályába.

Nem büntetik meg súlyosabban Vettelt a szándékos ütközés miatt
2017. Július 04. 07:26, kedd |

A nemzetközi szövetség (FIA) nem bünteti meg Sebastian Vettelt az ütközés miatt, amely közte és Lewis Hamilton között történt a június 25-i Forma-1-es Azeri Nagydíjon.

Hosszú Katinka a MOL Csapat tagja lett
2017. Július 03. 18:53, hétfő |

Hosszú Katinka hétfőn csatlakozott a MOL Csapathoz, így a háromszoros olimpiai bajnok úszót a jövőben a MOL-csoport támogatja.

Hihetetlen teljesítmény: egyedül Szőnyi Ferenc ért célba a 480 kilométeres Himalája maratonon
2017. Július 03. 07:19, hétfő |

Egyedül Szőnyi Ferenc magyar ultratriatlonista tudta teljesíteni a Himalája hágóin megrendezett, 480 kilométeres Hell Ultra Running versenyt - számolt be az M1 aktuális csatorna vasárnap.

Red Bull Air Race - Kirby Chambliss nyert Budapesten
2017. Július 02. 18:41, vasárnap |

Az amerikai Kirby Chambliss győzelmével ért véget a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat budapesti futama.

Csoportelsőként nyolc között a magyar rögbiválogatott Burgaszban
2017. Július 01. 18:24, szombat |

Csoportelsőként jutott a nyolc közé a magyar férfi hetes rögbiválogatott a burgaszi, tizenkét csapatos Európa-bajnoki tornán, a Conference 1-es osztályban.