Kondella Peti és Szilassy Arni hétvégén a CREDOBUS Eger Rallye 2017-en vesz részt.

Rally: Teljesíteni szeretnénk a versenyt!

Kertész Krisztián - Velezdi Eszter Opel Astra OPC - Just Car Transport Kft. CREDOBUS Eger Rallye 2017 - 2017.11.03-05.

2017. Október 31. 07:45, kedd |

Galambos Gábor - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 Aquaprofit Eger Rallye 2017.11.03-05.

Eb-részvételhez kötött az új szövetségi kapitány díjazása
2017. Október 31. 05:00, kedd |

Az eredményességen múlik, hogy milyen fizetést vehet fel Georges Leekens a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányaként.

Megvan a magyar labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya
2017. Október 30. 14:06, hétfő |

A belga Georges Leekens lesz a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya - adta hírül hétfőn a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) honlapja.

3-Städte Rallyn jártunk
2017. Október 30. 07:41, hétfő |

Interjú Ruszó Krisztián rallyversenyzővel a 3-Städte Rally után.

Mexikói Nagydíj - Hamilton negyedszer világbajnok, Verstappen nyert
2017. Október 30. 07:04, hétfő |

Pályafutása negyedik világbajnoki címét nyerte meg Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája a vasárnapi Forma-1-es Mexikói Nagydíjon, amelyen Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője győzött.

Michelisz Norbert nyerte a félbeszakított főfutamot Japánban
2017. Október 29. 15:45, vasárnap |

Michelisz Norbert, a Honda gyári csapatának versenyzője nyerte a heves esőzés miatt félbeszakított főfutamot a túraautó-világbajnokság Japán Nagydíján vasárnap.

Mexikói Nagydíj - Vettelé a pole pozíció, Hamilton harmadik
2017. Október 29. 07:30, vasárnap |

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az élről.

Rengeteg pontot vesztett el Michelisz Norbert - csapatát pontlevonással büntették
2017. Október 28. 09:21, szombat |

Utólag kizárták a Honda gyári csapatának mindhárom versenyzőjét - így Michelisz Norbertet is - a túraautó-világbajnokság (WTCC) előző, kínai futamairól, ezzel a magyar pilóta 27,5 pontot veszített.

Több mint 700 millióan nézhetik a Milan-Juventus rangadót
2017. Október 28. 05:00, szombat |

Világszerte több mint 700 millióan nézhetik a televízióban az AC Milan-Juventus mérkőzést, az olasz labdarúgó-bajnokság szombati rangadóját.