2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Túraautó-vb - Michelisz második és negyedik lett Kínában
2017. Október 15. 19:08, vasárnap |

Michelisz Norbert második és negyedik helyet szerzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) kínai versenyhétvégéjén.

Újabb magyar világbajnoki cím evezésben
2017. Október 15. 13:48, vasárnap |

Juhász Adrián és Pétervári-Molnár Bendegúz aranyérmet szerzett kétpárevezősben a nemzetközi szövetség (FISA) hivatalos versenyeként számon tartott tengeri evezős-világbajnokságon, a franciaországi Thonon-les-Bains-ben.

Vereséggel kezdett a magyar rögbiválogatott
2017. Október 14. 18:29, szombat |

A magyar rögbiválogatott Norrköpingben 12-10-re kikapott a házigazda svéd csapattól az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferenciájának északi csoportjában szombaton.

Autocross: Fejben dől el minden!
2017. Október 14. 08:13, szombat |

Interjú Palotás Péter pilótával a Dömsödi autocross OB - Zóna verseny előtt.

Taskó Attila és a KZ Invest Kupa
2017. Október 13. 07:34, péntek |

Beszélgetés Attilával az október 15-én debrecenben megrendezendő KZ Invest Kupa autós salakpályás körverseny előtt.

Tóth Sándor és a Dömsödi Autocross
2017. Október 12. 17:05, csütörtök |

Interjú Tóth Sándor Autocross versenyzővel a II. Levianus Kupa Autocross verseny előtt, aki már harmincnyolc éve versenyzik autocross futamokon.

Taskó Rodrigó és a KZ Invest Kupa
2017. Október 12. 15:35, csütörtök |

Beszélgetés a nézők kedvencével, egy igaz showman-nal Rodrigóval az október 15-én debrecenben megrendezendő KZ Invest Kupa autós salakpályás körverseny előtt.

Kurucz Péter és a Dömsödi Autocross
2017. Október 11. 18:53, szerda |

Kurucz Péter - VW Golf IV. 1.9 TDi 4x4. II. Levianus Kupa Autocross OB - Zóna - Szlovák bajnoki és Amatőr futam. 2017.10.14-15. - Dömsöd

Feröer elleni győzelemmel lett harmadik a Storck-csapat
2017. Október 11. 07:24, szerda |

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 1-0-ra legyőzte a Feröer-szigetek csapatát, így megtartotta harmadik helyét a világbajnoki selejtezőcsoportban.

Magyar-feröeri - Storck: nem vehetik el tőlünk a harmadik helyet
2017. Október 10. 07:17, kedd |

Bernd Storck szövetségi kapitány optimistán tekint a magyar labdarúgó-válogatott utolsó, keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyen Feröer-szigetek csapatát fogadja a Groupama Arénában.