Közönségdíjat nyert Madarász Isti fimje Portugáliában.

Portugália legrégebb óta megrendezett seregszemléjén, a szombat este véget ért 44. Fantasporto Nemzetközi Filmfesztiválon Madarász Isti Átjáróház című fantasy-romkomja elnyerte a fesztivál közönségdíját.

Oscar-díj - Az Oppenheimer lett a legjobb film.
2024. Március 11. 08:15, hétfő |

Az Oppenheimer kapta a legjobb film Oscar-díját, a Szegény párák sztárja, Emma Stone lett a legjobb színésznő, az Oppenheimer címszerepét alakító Cillian Murphy pedig a legjobb színész.

Oscar-díj - Mihalek Zsuzsa elnyerte az Oscar-díjat a legjobb produkciós tervezés kategóriában.
2024. Március 11. 08:10, hétfő |

Mihalek Zsuzsa, a Szegény párák díszletberendezője elnyerte az Oscar-díjat a legjobb produkciós tervezés kategóriában Shona Heath és James Price brit látványtervezővel együtt.

Sok lesz a felhő, több hullámban is eshet!
2024. Március 11. 08:00, hétfő |

Felhős, borongós lesz az idő, országszerte számíthatunk esőre, záporokra.

Párizs 2024 - A tekvondós Márton Viviana és Józsa Levente is olimpiai kvótás.
2024. Március 10. 18:30, vasárnap |

A 67 kilogrammban szereplő Márton Viviana és a 68 kg-os súlycsoportban érdekelt Józsa Levente egyformán párizsi kvótát szerzett vasárnap a tekvondósok szófiai olimpiai kvalifikációs tornáján.

Labdarúgó NBI - Kétgólos fehérvári győzelmével élre állt a Ferencváros.
2024. Március 10. 17:40, vasárnap |

A Ferencváros Varga Barnabás két góljával 2-0-ra nyert a Fehérvár otthonában vasárnap, a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában, ezzel a Paksot megelőzve a tabella élére állt.

Kerekesszékes vívó Eb - Aranyérmes a magyar női tőrcsapat.
2024. Március 10. 17:15, vasárnap |

Aranyérmet nyert vasárnap a magyar női tőrcsapat a kerekesszékes vívók párizsi Európa-bajnokságának utolsó napján.

Női kézilabda MK - A Debrecen nyerte a bronzcsatát.
2024. Március 10. 17:00, vasárnap |

A Debrecen szerezte meg a harmadik helyet a női kézilabda Magyar Kupában, miután a tatabányai négyes döntő vasárnapi bronzmérkőzésén 34-29-re legyőzte a Mosonmagyaróvárt.

Kós Hubert egyetemi rekordot úszott Amerikában.
2024. Március 10. 13:40, vasárnap |

Kós Hubert megdöntötte az össz-amerikai egyetemi rekordot 200 yardos hátúszásban.

Singapore Smash - Győzött az Ecseki-Madarász duó.
2024. Március 10. 13:25, vasárnap |

Ecseki Nándor és Madarász Dóra bejutott a második fordulóba vegyes párosban az asztaliteniszezők másfél millió dollár (542 millió forint) összdíjazású szingapúri Grand Smash-versenyén.

A Buckingham-palota kapujának hajtott egy autó.
2024. Március 10. 12:30, vasárnap |

A Buckingham-palota kapujának hajtott egy autó, vezetőjét rongálás gyanújával őrizetbe vették.

Indian Wells-i tenisztorna - Marozsán: örülnék egy visszavágónak Alcarazzal.
2024. Március 10. 12:21, vasárnap |

A volt világelső Carlos Alcarazzal is összecsaphat a nyolcaddöntőben Marozsán Fábián az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna 9,5 millió dollár (3,45 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyében.