Az elkövetkező napokban többen kilátogatnak a temetőbe, hogy megemlékezzenek elhunyt szeretteikről. Sokan otthon is mécseseket, gyertyákat gyújtanak. Ahhoz, hogy méltó módon emlékezhessünk meg, előzzük meg a tüzet a temetőben és otthon

2023. Október 29. 05:30, vasárnap |

Mindenszentek és halottak napja miatt hosszabb nyitvatartással várják a megemlékezőket a jövő héten a fővárosi temetők.

Mexikói Nagydíj - Leclerc rajtolhat az élről.
2023. Október 29. 05:21, vasárnap |

Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Sziliczei-Német ismét 10. 1500 méteren, újra B döntős a női váltó.
2023. Október 29. 05:15, vasárnap |

Sziliczei-Német Rebeka 10. helyen végzett női 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók montreali világkupaversenyén, ahol a női váltó vasárnap a B döntőben szerepelhet.

Női kézilabda BL - Fontos győzelmet aratott a Brest ellen a Debrecen.
2023. Október 28. 20:04, szombat |

A DVSC Schaeffler nagy bravúrt végrehajtva 31-24-re legyőzte a vendég Brest Bretagne együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.

Karate-vb - Hárspataki ezüstérmes. Kákosy Olívia aranyérmes!
2023. Október 28. 16:00, szombat |

Hárspataki Gábor ezüstérmet nyert a 75 kilogrammosok között küzdelemben (kumite) a Papp László Budapest Sportarénában zajló 26. karate-világbajnokságon.

Akár már november végén versenyezhet Vas Kata Blanka.
2023. Október 28. 12:50, szombat |

Múlt heti edzésbalesete és kulcscsonttörése után akár már november végén versenyezhet Vas Kata Blanka, a jelenlegi legjobb magyar női kerékpáros.

Küzdősportok Világjátéka - Újabb hat magyar érem!
2023. Október 28. 12:38, szombat |

A magyarok hat érmet, négy aranyat és két bronzot szereztek a pénteki versenynapon a Rijádban zajló Küzdősportok Világjátékán.