2024. október 15, kedd - Teréz

A fények festője - Iványi Ödön portré
2023. Július 08. 20:00, szombat |

Iványi Ödön festőművész (1918 - 1985)

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb - Magyar éremeső szombaton.váltó arany és ezüst!
2023. Július 08. 19:45, szombat |

A magyar versenyzők elképesztő teljesítményt nyújtva 11 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzérmet szereztek szombaton délelőtt, az olaszországi Auronzóban zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokág második döntős napján.

Tu-144 - szuperszonikus utasszállítás (A szovjet Concorde)
2023. Július 08. 19:44, szombat |

A szovjet repülőgépgyártás koronaékszerének szánták, végül alig repült utasforgalomban.

Wimbledon - Bondárék a nyolcaddöntőben!
2023. Július 08. 19:00, szombat |

Bondár Anna oldalán Greet Minnennel bejutott a nyolcaddöntőbe női párosban a wimbledoni teniszbajnokságon.

Evezős ob - Galambos Péter ismét magabiztosan nyert könnyűsúlyú egypárban.
2023. Július 08. 18:21, szombat |

Galambos Péter, a könnyűsúlyú egypár kétszeres Európa-bajnoka nyerte a versenyszámot az evezősök idei, 124. országos bajnokságán, a vasárnapig tartó szegedi esemény harmadik versenynapján.

Két szomszédvár Somoskő, Salgó és a boszorkánykő.
2023. Július 08. 18:00, szombat |

Két szomszédvár.

V4 kerékpárverseny - Toupalík címvédése, Árvai Kristóf a legjobb magyar!
2023. Július 08. 16:45, szombat |

A címvédő Adam Toupalík nyerte a V4 nemzetközi országúti kerékpárverseny szombati magyar szakaszát, legjobb hazai versenyzőként Árvai Kristóf a 11. helyen ért célba.

Megerősítette a befektetési ajánlású magyar államadós-osztályzatot az S&P Global Ratings
2023. Július 08. 08:47, szombat |

Megerősítette a devizában és a helyi valutában fennálló hosszú és rövid futamidejű magyar államadósság-kötelezettségek befektetési ajánlású, \"BBB mínusz/A-3\" szintű besorolását pénteken a nemzetközi hitelminősítő.