2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Hazai pályán kapott ki az SBTC
2014. Szeptember 08. 07:00, hétfő | Helyi

Emberhátrányban két gólos hátrányt egalizált az SBTC, az utolsó percben azonban mégis a vendégek örülhettek.

Kikapott Kisvárdán az SBTC
2014. Szeptember 02. 12:00, kedd | Helyi

Egy korai találatnak köszönhetően tartotta otthon a három pontot a Kisvárda-Master Good csapata.

Idegenben nyert az SBTC
2014. Augusztus 25. 07:00, hétfő | Helyi

A bajnokság 2. fordulójában egy gólos győzelmet aratott az SBTC labdarúgó csapata Jászberényben. Az első félidőben remekül használták ki helyzeteiket, a hazaiaknak pedig már csak a szépíteni sikerült a hajrában.

Vereséggel kezdett az SBTC
2014. Augusztus 18. 12:00, hétfő | Helyi

Nem sikerült a rajt a merész álmokat szövögető salgótarjáni labdarúgóknak.

Élre állt az SBTC
2014. Május 06. 07:30, kedd | Helyi

A megyei labdarúgó bajnokság legutóbbi játéknapján a Somos ikszelt Balassagyarmaton, így a Nőtincset legyőző SBTC vette át a vezetést.

Együttműködés az SBTC és a Somosi SE között
2014. Január 04. 11:00, szombat | Helyi

A Somos SE és az SBTC szoros kapcsolatot ápol a jövőben. Az NB II. és az NB III. lesz az együttesek célja.

Cereden nyert az SBTC
2013. November 18. 13:30, hétfő | Helyi

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hét végi rangadóján simán nyert az SBTC. A Somos 2-1 arányban győzött, diadalmaskodott a Nőtincs és a Szécsény is.

Botlott a Cered a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban
2013. Október 22. 13:30, kedd | Helyi

Az SBTC nyerte a forduló rangadóját, a korábbi válogatott Kovács Zoltánnal felálló salgótarjániak mindhárom pontot elhozták Nőtincsről.

Nőtincsen javíthat az SBTC
2013. Október 19. 07:00, szombat | Helyi

Somoskőújfalu a BSE-t fogadja, Nőtincsen az SBTC, kemény csata várható Karancslapujtőn a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban.

Újabb pontokat veszített az SBTC
2013. Október 15. 10:00, kedd | Helyi

Újabb pontokat veszített az SBTC-Puebla együttese a megyei első osztályú labdarúgó-bajnokságban, így a továbbra is veretlen Somoskőújfalu csapata növelni tudta előnyét a tabellán.

Fegyelmez a megyei labdarúgó szövetség
2013. Október 11. 15:00, péntek | Helyi

Eltiltották az SBTC edzőjét, egy ificsapattól pedig 9 pontot vontak le.

Somos-Stécé rangadó következik
2013. Október 05. 07:00, szombat | Helyi

Somoson rendezik a kör mérkőzését, de érdekes lehet a BSE nagybátonyi, illetve Cered nőtincsi vendégjátéka is.