2024. augusztus 23, péntek - Bence

2021. Augusztus 02. 11:50, hétfő | Sport

Tokió 2020 - Lőrincz Tamás London után ismét döntős

Lőrincz Tamás döntőbe jutott a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói olimpia hétfői versenynapján.

A BHSE 34 éves sportolója, aki kilenc éve Londonban 66 kilósként ezüstérmes volt, a helyi idő szerint délutáni elődöntőben 6-5-re verte a kétszeres vb-bronzérmes iráni Mohammedali Geraeit.
A súlycsoport magyar világ- és Európa-bajnoka a keddi fináléban az örmény Karapet Csaljan és a kirgiz Akzsol Mahmudov párharcának győztesével találkozik.

2024. Augusztus 23. 13:45, péntek | Sport

Monterreyi tenisztorna - Babosék kiestek a negyeddöntőben

Babos Tímea és Nadja Kicsenok kettőse vereséget szenvedett a negyeddöntőben a monterreyi keménypályás női tenisztornán.

2024. Augusztus 23. 13:16, péntek | Sport

3x3-as kosárlabda Eb - Vereséggel kezdett a női válogatott Bécsben

A magyar női válogatott első csoportmérkőzésén egy utolsó másodperces kosárral 16-14-re kikapott Lettországtól pénteken a bécsi 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokságon.

2024. Augusztus 22. 11:26, csütörtök | Sport

Szijjártó Péter: ma két magyar csapatért is idegenben szoríthatunk az UEFA Konferencia Liga selejtezőjében

Budapest, 2024. augusztus 22., csütörtök (MTI)

2024. Augusztus 22. 06:53, csütörtök | Sport

Következik Ilirska Bistrica

Kategóriájában ismét győzött Szász László, Ivan Subotić pedig kategóriájában a 2. és abszolútban a 11. helyen zárt a montenegrói Pljevljaban. Következik Ilirska Bistrica a versenynaptárban.