2024. augusztus 23, péntek - Bence

2024. Augusztus 23. 13:45, péntek | Sport
Forrás: MTI -foto-pixabay

Monterreyi tenisztorna - Babosék kiestek a negyeddöntőben

Babos Tímea és Nadja Kicsenok kettőse vereséget szenvedett a negyeddöntőben a monterreyi keménypályás női tenisztornán.

A világranglistán párosban 58. magyar teniszező és ukrán partnere 1 óra 12 perces mérkőzésen, két szettben maradt alul a mexikói Giuliana Olmos és az orosz Alexandra Panova első helyen kiemelt párosával szemben.

Eredmény, női páros, negyeddöntő:
Giuliana Olmos, Alexandra Panova (mexikói, orosz, 1.)-Babos Tímea, Nadja Kicsenok (magyar, ukrán) 6:3, 6:2

2024. Augusztus 23. 13:16, péntek | Sport

3x3-as kosárlabda Eb - Vereséggel kezdett a női válogatott Bécsben

A magyar női válogatott első csoportmérkőzésén egy utolsó másodperces kosárral 16-14-re kikapott Lettországtól pénteken a bécsi 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokságon.

2024. Augusztus 22. 11:26, csütörtök | Sport

Szijjártó Péter: ma két magyar csapatért is idegenben szoríthatunk az UEFA Konferencia Liga selejtezőjében

Budapest, 2024. augusztus 22., csütörtök (MTI)

2024. Augusztus 22. 06:53, csütörtök | Sport

Következik Ilirska Bistrica

Kategóriájában ismét győzött Szász László, Ivan Subotić pedig kategóriájában a 2. és abszolútban a 11. helyen zárt a montenegrói Pljevljaban. Következik Ilirska Bistrica a versenynaptárban.

2024. Augusztus 21. 17:00, szerda | Sport