Forrás: infonograd

Szoros csatában győzött a Kábel SE

A lelkesedés diadala a gyarmatiak bajnoki sikere.

KÉZILABDA – NB I/B, Keleti csoport, 19. forduló.
Egy hullámzó mérkőzésen az első félidőben még kereste önmagát, illetve a megfelelő harcmodort a Kábel SE, negyven perc után azonban tökéletesen összhangba került a védekezés, támadásban pedig fontos pillanatokban találtak be a játékosok. A második félidő teljesítménye alapján teljesen megérdemelt a lelkes balassagyarmatiak győzelme.
Balassagyarmati Kábel SE – CLAAS-Törökszentmiklósi KE 31-29 (14-17)
Balassagyarmat, 200 néző, v.: Bócz, Wiedemann.
Kábel SE: SÍRÓ – Bécsi 1, HORVÁTH 9/3, Szabó T. 3, SZÉLES 3/1, VARGA J. 5, Szabó A. 2. Cs.: Varga Á. (kapus), Kajdy, KOVÁCS G. 6, Piroska 1, Kertész 1, Bán, Tihanyi. Vezetőedző: Kedves László. Pályaedző: Demus Dániel.
TKE: KÖTELES – BODA 5/2, Milosevics 2, Szőllősi, LOSONC 4, TAKÁCS 11, Csató 1. Cs.: Mészáros P. (kapus), Nagy 3, Zöldy 2, Gelley, László 1. Vezetőedző: Kis Gergely.
Hétméteresek: 5/4, ill. 3/2. Kiállítások: 12, ill. 16 perc (+1 kizárás: Csató, a harmadik 2 perces büntetés után).
Az eredmény alakulása: 8. perc: 5-3, 18. perc: 7-11, 26. perc: 10-16, 33. perc: 15-20, 47. perc: 21-25, 52. perc: 26-25, 58. perc: 29-27.

Forrás: Hegedűs Henrik