2013. Április 03. 12:00, szerda | Helyi
Forrás: infonograd

Magabiztos Kábel-siker

Bravúros, de megérdemelt győzelmet aratott a gyarmati legénység.

A kézilabda NB I/B, Keleti csoport, 17. fordulójában rendkívül sportszerű, lendületes mérkőzésen, kiválóan közreműködő játékvezetők ténykedése mellett a hatalmas szívvel küzdő balassagyarmati gárda tökéletesen feledtetni tudta az elmúlt hetek gyengébb játékát és kisiklásait. A győzelem egyértelműen bravúrnak mondható.
Balassagyarmati Kábel SE – Nyíregyháza-Nyír Komplett 35-30 (15-11)
Balassagyarmat, 250 néző, vezette: Horváth, Simó.
Kábel SE: Varga Á. – BÉCSI 4, Kovács G. 2, KAJDY 2, SZÉLES 1, Varga J. 3, SZABÓ A. 10. Cs.: SÍRÓ (kapus), SZABÓ T. 11/4, Piroska, Kertész 1, Tihanyi 1, Puruczki. Vezetőedző: Kedves László. Pályaedző: Demus Dániel.
Nyíregyháza: TAMÁSI – Erdős 2, TARNAVÖLGYI 7, Varga L. 7/3, BRAUN 4, Burszacs 2, Vasas 1. Cs.: Gadnai, Oross (kapusok), KOLLER 4, Szűcs 3, Kovács Á. Vezetőedző: Bartha Dénes.
Hétméteresek: 5/4, ill. 3/3. Kiállítások: 6, ill. 8 perc.
Az eredmény alakulása: 9. perc: 4-4, 17. perc: 7-9, 20. perc: 9-10, 40. perc: 19-19, 51. perc: 26-27, 57. perc: 33-27.