2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2013. Szeptember 11. 13:30, szerda | Helyi
Forrás: infonograd

Ikszelt a Stécé, Somos az élen

Döntetlent játszott az SBTC csapata Karancskesziben, a megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában.

Az eddig hibátlan salgótarjáni gárda már az első játékrészben hátrányba került, és csak öt perccel a meccs vége előtt, egy lecsorgó labdából tudtak egyenlíteni. Az összecsapás 1-1-es döntetlennel zárult. Kihasználta az SBTC megingását Somoskőújfalu gárdája, a somosiak a falunapon Karancslapujtő együttesét látták vendégül, és 4-0 arányban bizonyultak jobbnak riválisuknál. Négyet rúgott ellenfelének Cered csapata is, a megye-kettőből feljutott újonc ezúttal az NB III-ből kiesett Nagybátony otthonában diadalmaskodott 4-1 arányban. A negyedik forduló további eredményei: Balassagyarmat – Berkenye 6–1, Mátranovák – Pásztó 4–3, Rimóc – Palotás 2–0, Héhalom – Szécsény 1–2, és Nőtincs – Érsekvadkert 2–0. A bajnoki tabellát a 12 pontos Somoskőújfalu vezeti két tízpontos gárda, Cered és az SBTC előtt.

Forrás: infonograd.hu