Hírek
2013. Szeptember 25. 08:00, szerda |
Helyi
Forrás: infonograd
Egy pontot szerzett a Kábe SE férfi kézilabda csapata
Döntetlent játszott a forduló rangadóján a Balassagyarmati Kábel SE NB I/B-s férfi kézilabda-csapata.
A bajnokság keleti csoportjában szereplő Ipoly-parti gárda a második fordulóban a Pick Szeged második csapatát fogadta, és egy rendkívül izgalmas összecsapáson, 12-11-es félidei vendégvezetést követően 27-27 arányú döntetlenre mérkőzött. A játéknap további eredményei: Balmazújváros - Ózd 37-22, Mizse KC - Gödöllő 26-21, FTC - Kecskemét 45-28, Hajdúnánás - PLER Budapest II 25-34, Nyíregyháza – Törökszentmiklós 21-25, és Egri Eszterházy SZSE - Békési FKC 36-23. A bajnoki tabella élén három négypontos gárda, Balmazújváros, Eger és a PLER II csapata áll, míg a Balassagyarmat egy ponttal a tizenegyedik helyről várja a folytatást.
Forrás: radiofocus.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
