2024. július 20, szombat - Illés

2013. Március 27. 15:00, szerda | Helyi
Forrás: infonograd/MTI

Csak az SKC nyert

Az SKC nyert, a Strandépítők együttese pedig döntetlent játszott az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság észak csoportjának legutóbbi játéknapján.

A 16. fordulóban a két salgótarjáni gárda közül az SKC játszott itthon, Molnár Ferenc csapata a Dunakeszi Kinizsit fogadta és 18-16-os félidei vezetést követően a második játékrészben ellenfele fölé nőve 37-28 arányban diadalmaskodott. A másik salgótarjáni gárda, a Strandépítők együttese az Egri Eszterházy SZSE otthonában lépett pályára, Szabó Attila tanítványai 12-10-es félidei hátrányt követően 26-26-os döntetlenre mérkőztek. A játéknap további eredményei: Mogyoród - Gyömrő 32-42, Heves - Solymár 19-15, Füzesabony - Csömör 23-24, és Pilisvörösvár - Budakalász 19-18. A bajnoki tabellát a 27 pontos Csömör vezeti, míg a második helyen a 26 pontos SKC, harmadik helyen pedig a 24 pontos Füzesabony áll. A Strandépítők csapata 21 ponttal a negyedik helyről várja a folytatást.

Forrás: radiofocus.hu