2024. május 3, péntek - Tímea

2013. Március 04. 12:00, hétfő | Helyi
Forrás: infonograd

Bravúros Kábel győzelem

A mezőkövesdi bravúros pontszerzést követően a tavasz első hazai meccsén legyőzte az egrieket a Kábel SE NB I/B osztályó férfi kézilabda csapata..

Balassagyarmati Kábel SE – SBS –Eger Eszterházy SZSE 33-30 (19-15)
Balassagyarmat, 250 néző, v.: Heim, Jolántai.
Kábel SE. VARGA D. – Bécsi, HORVÁTH 12, KAJDY, Széles 1, VARGA J. 5, Bán 1. Cs.: SÍRÓ (kapus), SZABÓ T. 8/1, Kovács G. 3/1, Piroska 1, Szabó A. 2. Vezetőedző: Kedves László.
Eger: Pereverzia – Lezák 3, PADLA 8, Drizner, Kis, JUHÁSZ K. 10/5, Juhász Z. 1. Cs.: REPÓTH, Veszeli (kapusok), Nyikes 1, Kuzman 1, NYESTE 6, Terenyei, Vojkovics. Vezetőedző: Zsigmond György.
Hétméteresek: 3/2, ill. 6/5. Kiállítások: 10 perc (+1 kizárás: Kajdy a harmadik 2 perces büntetés után), ill. 6 perc.
Az eredmény alakulása: 2.p.: 1-2, 11.p.: 6-7, 18.p.: 10-10, 26.p.: 16-13, 36.p.: 22-17, 44.p.: 24-22, 51.p.: 29-28, 59.p.: 32-29.

Forrás: nogradsport.wordpress.com