2024. július 16, kedd - Valter

2012. Április 09. 00:00, hétfő | Helyi
Forrás: infonograd

Bombaformában a Kábel

A hét végén a második helyezett Törökszentmiklós otthonában, épp a tavaszi idény egyik legfontosabb mérkőzésén lendült bombaformába a Balassagyarmati Kábel SE férfi kézilabda csapata.

Kedves László legénysége az első perctől kezdve uralta a mérkőzést a rangadón, tetszés szerint érték el a szebbnél szebb találatokat, amiben Savón és Gubó jártak az élen, míg a kapuban a négy hétméterest és további ziccerek tömegét hárító Kovács Róbert parádézott. A második félidő közepén kis híján tíz gólra növelte előnyét az Ipoly-parti gárda, végül 31-23-ra nyerte a meccset. Ezzel a sikerével a Kábel SE az NB I/B Keleti csoportjában fellépett a harmadik helyre.
CLAAS-Törökszentmiklósi KE – Kábel SE 23-31 (13-18)
Törökszentmiklós, 400 néző, v.: Kolarovszki, Szabó.
TKE: Récsi – BODA 7/1, Gelley 4, Kocsis, SZŐLLŐSI 1, Takács 5, Musits 3/2. Csere: Köteles (kapus), Losonc, Csikós 2, Zöldy 1, Nyeső, Gál. Edző: Kis Gergely.
Kábel SE: KOVÁCS R. – Teimel 2, SAVÓN 14/3, KAJDY, GUBÓ 6, Forgács, Szabó A. 2. Cs.: SZABÓ T. 3, PIROSKA 2, Varsandán 1, Széles 1. Vezetőedző: Kedves László. Edző: Demus Dániel.
Hétméteresek: 7/3, ill. 5/3. Kiállítások: 18 perc (+1 kizárás: Gelley a harmadik 2 perces büntetés után).
Az eredmény alakulása: 3.p.: 0-3, 6.p.. 3-4, 16.p.. 6-10, 19.p.. 10-12, 34.p.: 16-20, 46.p.: 17-26, 54.p.. 22-28.