2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek

Para-atlétikai vb - Biacsi Ilona bronzérmes 1500 méteren.
2024. Május 23. 08:21, csütörtök |

Biacsi Ilona megszerezte a szerdai versenynap második magyar bronzérmét a para-atlétikai világbajnokságon, a japán Kóbéban, ahol 1500 méteren ért célba a harmadik helyen, megelőzve testvérét, Biacsi Bernadettet.

A sáfrány - az egyik legértékesebb fűszer a Földön

Mind a mai napig ez az egyik legértékesebb fűszer a Földön. Mitől lett a közel-kelet népszerű fűszernövénye, a sáfrány a világ legdrágábbja és mi mindenre lehet hasznosítani?

Felújított Kádár-kocka típusú házakról vár fotókat a Ludwig Múzeum
2024. Május 23. 08:09, csütörtök |

Fotópályázatot hirdet a Ludwig Múzeum és a LATEREX Építő Zrt. azok számára, akik kockaházat újítottak fel az elmúlt 10 évben. A pályázat kapcsolódik a múzeum Kis magyar kockológia

Szinte minden a Veszprém mellett szól a döntő előtt
2024. Május 23. 08:08, csütörtök |

Szinte minden a Telekom Veszprém mellett szól a férfi kézilabda NB I pénteken kezdődő döntője előtt, amelyben a címvédő ellenfele ezúttal is a Szeged lesz.

Rg Eb - Vukmir Elena döntős karikával és labdával a junioroknál.

Vukmir Elena karikával és labdával is döntőbe jutott szerdán a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság juniorversenyében.

Románában épül meg Európa legnagyobb lőporgyára
2024. Május 23. 08:07, csütörtök |

Csaknem 400 millió eurós beruházásból Romániában, Brassó megyében épül meg Európa legnagyobb lőporgyára - erősítette meg Nicolae Ciuca szenátusi elnök, volt kormányfő szerdán Bukarestben.

Helyenként zápor, zivatar kialakulhat.
2024. Május 23. 08:00, csütörtök |

Folytatódik a napos-gomolyfelhős idő, és még több tájegységünkön kialakulhatnak időnként záporok, zivatarok, néhol felhőszakadás, jégeső is előfordulhat.

A halál a legújabb üzlet Európában?
2024. Május 23. 07:45, csütörtök |

Az európai kontinens ijesztő mértékű népességének csökkenése és ezzel párhuzamosan az idősek számának kirívóan magas száma már régóta aggodalomra ad okot a gazdasági kilátásokkal kapcsolatban.

Bucsi a Red Bull Ringen győzelemmel zárt
2024. Május 22. 18:30, szerda |

A Red Bull Ringen folytatódott a 2024-es versenyszezon az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői, köztük Bucsi Attila és Berta Benjámin számára.

Salgótarján A Sportcipő és Sport Ereklye Múzeum Gondolata
2024. Május 22. 16:00, szerda |

Somoskő A Bazalt Panzió vendégei voltunk - A Sportcipő és Sport Ereklye Múzeum Kapcsán Beszélgettünk. Adjuk a híreket - SALGÓTARJÁNIAK ÉS NÓGRÁD VÁRMEGYEIEK KÖZÖSSÉGE

Budapesten lesz a BL döntő 2026-ban
2024. Május 22. 15:48, szerda |

Budapesten a Puskás Arénában rendezik a labdarúgó Bajnokok Ligája 2026-os döntőjét az európai szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának szerdai döntése értelmében.

Sportlövő Eb - Szabián Norbert ötödik 300 méteren.
2024. Május 22. 14:03, szerda |

Szabián Norbert az ötödik helyen végzett a nagyöbű szabadpuska fekvő testhelyzetű számában az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon.