NAK - FruitVeb: június elejétől még több cseresznye kerül a piacra.
2024. Június 02. 13:00, vasárnap |

A korai fajtáknak köszönhetően hamar kezdődött a cseresznyeszezon, de nagyobb mennyiségre június elejétől lehet számítani a belföldi piacon.

Bajnokok Ligája - Tizenötödször nyert a Real Madrid.
2024. Június 02. 12:42, vasárnap |

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását, amelynek szombati döntőjében 2-0-ra legyőzte a Borussia Dortmundot a londoni Wembley Stadionban.

Ökölvívó olimpiai kvalifikációs torna - Lakotár Hanna kikapott a kvótamérkőzésen, három magyar lesz Párizsban.
2024. Június 02. 12:27, vasárnap |

Az 54 kilóban szereplő Lakotár Hanna a kvótáért kiírt negyeddöntőben pontozással kikapott Ír riválisától az ökölvívók utolsó, bangkoki olimpiai kvalifikációs versenyén, a magyar színeket három bokszoló képviseli.

Minifutball Eb - Győzelemmel kezdett a magyar válogatott.
2024. Június 02. 12:20, vasárnap |

A magyar válogatott 3-1-re legyőzte a lengyel csapatot első csoportmérkőzésén a Bosznia-Hercegovinában zajló minifutball Európa-bajnokságon.

Allen Ginsberg
2024. Június 02. 11:14, vasárnap |

Allen Ginsberg amerikai költő, a \"hippik atyja\". 1926. 06. 03-án született. Teljes nevén: Irwin Allen Ginsberg.

Női kézilabda BL - A Bietigheim lesz a Győr ellenfele a fináléban.
2024. Június 02. 08:50, vasárnap |

A Bietigheim lesz a Győri Audi ETO KC ellenfele a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének fináléjában, miután a szombati második elődöntőben 36-29-re legyőzte a Metz együttesét.

Női kézilabda BL - Női kézilabda BL - A Győr egy góllal legyőzte az Esbjerget az elődöntőben.
2024. Június 02. 08:45, vasárnap |

A Győri Audi ETO KC 24-23-ra legyőzte a dán Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati első elődöntőjében.

Mare Nostrum - Milák a világ idei második legjobb idejével nyert 200 méter pillangón.
2024. Június 02. 08:39, vasárnap |

Milák Kristóf a világ idei második legjobb idejével nyert 200 méter pillangón a Mare Nostrum nemzetközi úszóverseny-sorozat harmadik, monte-carlói záróállomásán.

U23-as vívó Eb - Magyar arany- és ezüstérem a nyitónapon.
2024. Június 02. 08:31, vasárnap |

Szemes Gergő arany-, Papp Jázmin ezüstérmet nyert szombaton a 23 éven aluli vívók törökországi Európa-bajnokságán, Antalyában.

A megszokottnál korábban kezdődött a kérészrajzás a Tisza Szeged alatti szakaszán.
2024. Június 02. 08:21, vasárnap |

A napsütéses meleg időnek köszönhetően a megszokottnál egy-két héttel korábban kezdődött el a kérészek rajzása a Tisza Szeged alatti, országhatárhoz közeli szakaszán.

Nemzeti Vágta - Vámospércs lovasa nyerte meg a Vámospércsi Vágtát.
2024. Június 02. 08:14, vasárnap |

Kovács Richárd Róbert Vámospércs színeiben nyerte meg Nóra nevű lovával a Vámospércsi Vágtát szombaton a hajdú-bihari településen