OVSZ: a szokásosnál is többen jelentkeztek a Retro véradásra
2023. Szeptember 11. 14:54, hétfő |

Felülmúlta a véradások száma a tavalyi részvételi adatot az Országos Vérellátó Szolgálat (OVSZ) idei Retro véradásán.

EU-prognózis: csökkenő infláció mellett enyhül a gazdaság növekedési lendülete
2023. Szeptember 11. 14:47, hétfő |

Az infláció várható további csökkenése mellett az Európai Unió gazdasága növekedési pályán marad, noha lendülete enyhül, ami várhatóan 2024-ig elhúzódik - közölte az Európai Bizottság.

Az ember tragédiájáról szóló kiállítást nyitnak meg Balassagyarmaton.
2023. Szeptember 11. 14:31, hétfő |

Madách Imre életéről és Az ember tragédiájáról szól az a vándorkiállítás, amely a Madách Imre Városi Könyvtárban nyílik kedden Balassagyarmaton.

Koronglövő Eb - Pongrátz Bianka csúcsbeállítással 18. lett skeetben.
2023. Szeptember 11. 13:20, hétfő |

Pongrátz Bianka saját magyar csúcsát beállítva a 18. helyen végzett skeetben az eszéki olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.

Szakemberjelöltek kerestetnek.
2023. Szeptember 11. 13:00, hétfő |

Háromfordulós online pályaválasztási vetélkedőt hirdet a Nógrád vármegyei általános iskolák 8. osztályos tanulói részére a Nógrád Vármegyei Szakképzési Centrum.

Felelőtlen kockázat!
2023. Szeptember 11. 09:21, hétfő |

Nógrád vármegye területén a gyorshajtók kiszűrése érdekében továbbra is folyamatosak a sebességmérések.

Győr-rali - Csomósék nyerték a futamot, Vinczéé a bajnoki cím
2023. Szeptember 11. 07:42, hétfő |

A Csomós Miklós, Bán Viktor kettős nyerte a vasárnap befejeződött Győr-ralit, a HUMDA országos ralibajnokság idei ötödik futamát, melyen a másodikként záró Vincze Ferenc, Percze Nándor páros bebiztosította abszolút bajnoki címét.

Magyar-cseh - Rossit megindította a közönség éltetése
2023. Szeptember 11. 07:39, hétfő |

Marco Rossi szövetségi kapitány megindítónak nevezte, hogy több mint 50 ezer szurkoló ment ki vasárnap a magyar labdarúgó-válogatott barátságos mérkőzésére, amelyen többször is a nevét skandálták.

Ősz helyett folytatódik a nyár!
2023. Szeptember 11. 06:00, hétfő |

A napsütésé lesz a főszerep, csapadék ezen a napon sem várható.

US Open - Djokovic 24-szeres Grand Slam-bajnok.
2023. Szeptember 11. 05:35, hétfő |

Novak Djokovic nyerte meg a férfi egyest az amerikai nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet, s ezzel begyűjtötte 24. Grand Slam-trófeáját.